Як обв'язати браслет.

Браслети , обв'язані гачком або спицями, стають стильним доповненням до оригінального поряд і аксесуарам. Щоб отримати унікальний виріб, придбайте широке плоске прикраса і ретельно продумайте його майбутню «одяг». Можна вибрати інше цікаве рішення - наприклад, обв'язати браслет з намистин.
Вам знадобиться
  • - кругові спиці;
  • - гачок;
  • - плоский широкий браслет;
  • - намистини;
  • - волосінь (сувора нитка);
  • - голка;
  • - картатий лист;
  • - маркери;
  • - нитка одного кольору або різнокольорові клубки.
Інструкція
1
Використовуйте плоске виріб, так як його буде простіше обтягнути трикотажним полотном. Підійде найпростіша і дешева пластикова модель відповідного розміру. Спробуйте пов'язати спицями «одяг» для браслета у вигляді прямокутного полотна, яке буде охоплювати прикраса з лицьового боку.
2
Обмірте висоту і довжину браслета і намалюйте просту викрійку. Ви повинні передбачити нижню і верхню подгибку обв'язки - кожна повинна складати? від загальної ширини передньої частини виробу.
3
Візьміть картатий лист для викрійки - не німий можна намалювати не тільки саму деталь крою, але і жакардовий (багато-або двоколірний) візерунок. Зафарбуйте клітини відповідними маркерами (одна клітина - це одна петля з лицьового боку обв'язки).
4
Основний елемент візерунка повинен виявитися точно по центру прямокутника. На обв'язаній браслеті добре виглядають розмиті плями контрастного кольору, поперечні і поздовжні смужки, а також ромби та інші геометричні фігури.
5
Зв'яжіть полотно на кругових спицях, щоб уникнути додаткового з'єднувального шва. При виконанні візерунка постійно звіряйтеся з паперовим шаблоном.
6
Оберніть прикраса готової в'язаній смугою; з виворітного боку по серединній поперечної лінії виконайте трикотажний шов.
7
Простіший (але не менш цікавий) спосіб обв'язати браслет - це використання вишивки по трикотажному полотну. Для цього достатньо зв'язати лицьовій гладдю смужку за розміром прикраси та вишити контрастною ниткою квіти, стебла, листя або будь-який інший малюнок на свій смак.
8
Спробуйте виконати оригінальна прикраса з намистин різного розміру. Кожну слід обв'язати гачком. Початок обв'язки - «шапочка» з двох пар повітряних петель, замкнутих у коло. Зв'яжіть перший і другий кругової ряд стовпчиків без накиду, вив'язуючи по парі стовпчиків з кожної нижчестоящої нитяною дужки.
9
Наступні кругові ряди виконуйте, роблячи по стовпчику з кожної петлі. Працюйте, поки мисок «шапочки» не сформований. Прикладіть до нього намистинку і обв'язуйте її далі. Щоб полотно поступово скорочувалася у формі кулі, робіть убавленія - пропускайте по петлі в деяких нижчестоящих рядах.
10
Коли намистина буде обв'язана, обріжте робочу нитку і заправте її кінці в полотно за допомогою гачка. Обв'яжіть за цим зразком всі елементи браслета.
11
Тепер вам потрібно нанизати «одягнені» бусинки на сувору нитку або на волосінь. Оригінальний обв'язаний браслет готовий.