Як відрізнити цуценя тойтер'єра. Як пов'язати одяг для йорка.

Знайти свого цуценя , який буде вас любити і радувати своїм послухом і доброю вдачею, велика удача. Той-тер'єри віддані собаки, чуйно вловлюють ваш настрій. Якщо ви хочете відпочити на дивані, вони спокійно приляжуть поряд, але, радіючи вашого приходу, будуть скакати як гумові м'ячики.
Інструкція
1
Відповідально поставтеся до вибору майбутнього друга, це не плюшева іграшка. Ваш щеня той-тер'єра сам вибере вас і відрізнить від інших покупців. Постарайтеся утриматися від покупки на ринку, є велика ймовірність придбати хвору тварину, яке потрібно буде довго лікувати. Але, якщо емоції і почуття взяли над вами верх, відразу ж покажіть вихованця ветеринарному лікарю і виконайте всі його рекомендації.
2
Відрізнити своє цуценя той-тер'єра одразу складно, ця собака володіє природною недовірливістю до сторонніх і може піти на контакт тільки через деякий час. Не захоплюйтеся дешевизною собачки, заводчик міг заощадити на харчуванні, щепленнях, глистогінних засобах і вітамінах.
3
Подивіться на батьків цуценя. Але не бійтеся не надто привабливого вигляду суки-матері, вона може погано переносити вагітність і пологи. Хороший заводчик поцікавиться тим, як ви будете містити цуценя, і запитає про ваш спосіб життя.
4
Подивіться на той-тер'єра дівчинку. Вони більш слухняні, ласкаві, чуйні і поступливі. Кобельки активні і свавільні. Цуценя-дівчинка більше підійде початківцям власникам собак, вона легше піддасться вихованню.
5
Той-тер'єри, як і всі собаки, діляться на групи. Шоу-якість припускає виставковий потенціал. Такі цуценята народжуються не часто навіть у видатних собак. Вони мають відмінний екстер'єр та виставковий шарм, вони прекрасно розуміють, що не такі, як усі. Коштують такі собаки дуже дорого.
6
Цуценята бридинг-якості також не мають серйозних недоліків і володіють виставковим куражем. Але їм не вистачає темпераменту та індивідуальності. Вашим домашнім улюбленцем може стати той-тер'єр пет-якості, але він може мати проблеми зі здоров'ям або косметичні недоліки. Зате такий щеня набагато дешевше коштує.
7
Купуйте той-тер'єрів в 2-3 місячному віці. Подивіться на носик, вушка і оченята малюка, вони повинні бути чистими. Шерстка - доглянутою, анальний отвір - без слідів проносу. Присядьте на коліна і простягніть руки до цуценят. Звичайно, вам сподобається перший, який до вас підбіжить і почне лизати руки. Але не чекайте від нього вірності, так само він побіжить і до іншої людини.
8
Той-тер'єр відрізняється витонченістю маленької головки, виразністю очей і великим розміром вух. Вони схожі на маленьких зворушливих оленят. Їх зростання в холці - 19-26 см, а вага цих маляток коливається в проміжку від 1 до 2.5 кг. Собачки комунікабельні і розумні, активні і чарівні, відрізняються досить хорошим здоров'ям.