Як чистити свіжі шампіньйони. Як чистити печериці свіжі відео.

Печериця - один з найпопулярніших грибів у всьому світі. Цей продукт приємний на смак, невибагливий в зберіганні та використовується в приготуванні величезної кількості найрізноманітніших страв. Перш ніж приступати до термічної обробки свіжих печериць, необхідно ретельно очистити їх.
Вам знадобиться
  • - махрова серветка;
  • - кухонний рушник;
  • - вода;
  • - глибока миска;
  • - борошно;
  • - ніж.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до чищення свіжих грибів, уважно огляньте їх. Виявлені підгнилі примірники у їжу вживати не варто. Потім за допомогою вологої махрової серветки або звичайної кухонної губки акуратно смахніте з печериць прилиплу бруд і шматочки грунту. Якщо грибочки невеликі і відносно чисті, досить обережно потерти їх капелюшками один про одного. Далі за допомогою гострого ножа освіжите місце зрізу на ніжці. З печериць, які зберігалися довгий час видаліть всі підсохлі і мляві місця, для того щоб вони не зіпсували смак вашого страви.
2
Після цього потримайте гриби кілька секунд під струменем холодної води. Промивати їх більш тривалий час не слід, оскільки печериці можуть увібрати в себе зайву вологу і втратять свій зовнішній вигляд і неповторний грибний аромат.
3
Якщо гриби забруднені дуже сильно і пісок розташований у важкодоступних місцях, спробуйте очистити їх наступним способом. Візьміть глибоку миску з прохолодною водою і насипте туди трохи борошна. Ретельно змішайте її з водою. Опустіть печериці у воду і потримайте їх там деякий час. Борошно допоможе позбутися найбільш віддалених частин сміття.
4
Тонку шкірку на капелюшку, спідничку і темні пластинки з грибів видаляти необов'язково. Вони абсолютно безпечні і придатні в їжу. Однак багато господинь вважають за краще позбавлятися від цих частин, щоб ті не зіпсували зовнішній вигляд страви.
5
Промиті гриби викладіть на кухонний рушник, і дайте їм висохнути. Тепер можна нарізати їх тонкими пластинками або четвертинками. Різати печериці потрібно гострим ножем, починаючи з ніжки. Очищені гриби не можна зберігати тривалий час. Якщо ви не маєте можливості приготувати їх відразу, помістіть печериці в закритий пластиковий або скляний контейнер і тримайте в холодильнику не більше доби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Kv-XAuw2tB4