Як зробити комп'ютерну презентацію.

Комп'ютерна презентація - прекрасний спосіб наочної демонстрації при поясненні шкільного та лекційного матеріалу. Це - відмінний помічник бібліотекарів, вчителів, вихователів. А презентація зі слайдами з домашнього архіву стане відмінним подарунком до будь-якого сімейного свята.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - фотографії;
  • - картинки;
  • - текст до слайдів.
Інструкція
1
Існує ряд програм для створення комп'ютерних презентацій. PowerPoint, що входить в пакет Microsoft Office - найбільш поширена. Вона зручна в застосуванні і не викликає у користувачів особливих труднощів.
2
Перед створенням презентації виберіть тему і текстове наповнення.
3
Запустіть програму. Перед вами відкриється основне робоче вікно з панеллю інструментів і конструктором слайдів. Для початку визначтеся з кількістю сторінок. Потрібне число слайдів можна створити, натискаючи на панелі інструментів у верхньому правому куті кнопку з написом «Створити слайд».
4
Перейшовши до розділу «Конструктор», виберіть дизайн слайдів. Він може бути однаковим для всіх сторінок презентації або вибірковим. Щоб змінити фон окремих слайдів, відзначте необхідні сторінки, виберіть дизайн і клікніть на нього лівою кнопкою мишки.
5
В діалоговому вікні в меню «Файл» перейдіть в розділ «Параметри сторінки». Тут ви можете задати параметри сторінки: розмір слайдів, вид, ширину, висоту, нумерацію і орієнтацію слайдів і заміток (книжкову або альбомну).
6
В розділі «Конструктор» та підрозділі «Розмітка слайда» для кожного слайда можна вибрати підходящий макет: тільки назва і текст, кількість зображень на сторінці. Для додавання в проект відповідного макета потрібно клікнути на відповідну піктограму. На кожній сторінці може бути використана своя розмітка.
7
Потім приступайте до наповнення вмісту сторінки. Додавайте текст, зображення, кліпи, діаграми, картинки, текст. Також в презентацію можна додати красиві написи, звук, фільм. Для цього можна перейти в режим «Вставка» і вибрати відповідний пункт для подальших дій. Редагувати сторінку і вносити в неї зміни можна, клікаючи пункти «Правка» і «Формат».
8
Зайшовши в піддиректорію «Показ слайдів», можна налаштувати час показу кожного слайдів, анімацію, тривалість звуку.
9
Після закінчення роботи в меню «Файл» виберіть пункт «Зберегти як» і вкажіть назву і місце розташування створеної презентації. Також проект можна зберегти на компакт-диск, вибравши відповідний пункт в меню.