Як вивести довгоносиків. Як позбутися зернових жучків.

Довгоносики відносяться до сімейства жучків шкідників, яке налічує кілька тисяч різновидів. Комахи ушкоджують садово-городні культури, а також можуть поселятися в коморах, де зберігаються зернові запаси. Нерідко запасливі господині зустрічають їх у борошні, крупі, якщо порушені умови зберігання продуктів.
Вам знадобиться
  • - інтексіцідние препарати;
  • - гас;
  • - мило;
  • - скипидар;
  • - бура;
  • - солярка;
  • - духовка.
Інструкція
1
Для боротьби з довгоносиками, повреждающими садово-городні культури, використовуйте інтексіцідние препарати, які широко представлені в магазинах для садівників і городників.
2
Розведіть препарат згідно інструкції по застосуванню, окропити уражені комахами ділянки за допомогою розпилювача. Обробку проводите ранньою весною і протягом вегетаційного розвитку рослин не менше двох разів.
3
Не використовуйте агресивні інтексіцідние препарати під час цвітіння дерев, чагарників і городніх культур. Запилення виробляєте рано вранці або пізно ввечері, коли немає сильної спеки і сонця.
4
В якості народних методів використовуйте для боротьби з довгоносиками суміш гасу, скипидару і рідкого мила або суміш солярки, бури і мила. Розведіть інгредієнти в рівних пропорціях, окропити всі уражені місця.
5
Якщо жучки з довгими хоботками розлучилися в ваших продуктових запасах, промийте крупи, просушіть в духовій шафі. На жаль, борошно промити можна. При слабкому ураженні довгоносиками прокалите всі запаси в духовці. Якщо в борошні поселися великі колонії комах, вам доведеться її просто викинути, так як продукт вражений не тільки жучками, але і їх личками і вживання його в їжу небезпечно для здоров'я.
6
В якості профілактичних заходів по появі комах в продуктових запасах, зберігайте борошно, крупу, локшину в щільно закритих стерильних банках в сухому, добре опалювальному приміщенні.
7
Не купуйте продуктів більше, ніж ви зможете спожити за один місяць. Всі круп'яні вироби намагайтеся купувати у надійних виробників, які зарекомендували себе на продуктовому ринку, так як нерідко відбуваються ситуації, коли ви купили розфасований продукт, відкрили упаковку і побачили маленьких жучків з довгими хоботками. Це означає лише одне, що круп'яні вироби були заражені личинками, які перетворилися на дорослих особин під час зберігання і таким методом потрапили у ваш будинок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cKQYN1a_M9k