Як поміняти браузер. Як поміняти на комп'ютері opera на яндекс.

Що, якщо на вашому комп'ютері встановлено відразу ж кілька браузерів ? Напевно, ви стикалися з проблемою відкриття тієї чи іншої сторінки в потрібному вам браузері. Для того, щоб вам не доводилося щоразу відкривати потрібний вам браузер для роботи в ньому, напевно має сенс вибрати цей його за замовчуванням. Якщо ви не знаєте, як це зробити, дотримуйтесь інструкцій нижче.
Інструкція
1
Google Chrome - це швидкий, безпечний і дуже зручний браузер від компанії Google. Основним його зручністю є те, що він безпосередньо пов'язаний з пошуковою системою Google, а значить, пошук інформації помітно спрощується. Крім того, браузер підтримує різні теми, а значить, ви зможете налаштувати його дизайн на свій вкус.Чтоби зробити браузером за замовчуванням Google Chrome: На панелі інструментів браузера виберіть значок гайкового ключа - це вкладка налаштувань і управління Google Chrome.Теперь виберіть пункт «Параметри »(в тому випадку, якщо у вас стоїть Mac, цей пункт буде називатися« Налаштування »). Тепер знайдіть і виберіть вкладку, яка називається «Основні». Знайдіть розділ «Браузер за замовчуванням». В цьому розділі виберіть пункт «Призначити Google Chrome браузером за замовчуванням». Все, настройка завершена, тепер будь-яке посилання у вас буде відкриватися через браузер Google Chrome.
2
Mozilla FireFox - ще один зручний і популярний браузер, підтримує безліч можливостей (наприклад, можливість встановлювати величезну кількість корисних плагінів) і також має функцію настройки тим на ваш смак. Щоб зробити браузером за замовчуванням Mozilla FireFox: Відкрийте браузер і в його верхній частині знайдіть меню «Інструменти». В цьому меню виберіть пункт "Налаштування". У «Настройках» виберіть «Додаткові» - «Загальні» - «Перевірити зараз». Потім просто натисніть «Так», і FireFox стане браузером за умовчанням.
3
Internet Explorer - головними перевагами цього браузера є звичність і доступність. Як правило, Internet Explorer за замовчуванням встановлений на всі операційні системи Windows спочатку. Якщо ви змінили браузер за замовчуванням і хочете повернути Internet Explorer, то ось керівництво до действію.Чтоби зробити браузером за замовчуванням Internet Explorer: Запустіть браузер. Відразу при запуску (якщо Internet Explorer не є вашим браузером за замовчуванням) браузер видасть вам повідомлення про те, що він не є браузером за замовчуванням і запропонує зробити його таким. Якщо ви хочете це зробити, просто натисніть «Так». При необхідності (наприклад, якщо вам доводиться час від часу змінювати браузер за замовчуванням) поставте в тому ж віконечку прапорець навпроти слів «Завжди виконувати цю перевірку при запуску». В цьому випадку таке вікно буде виводитися кожен раз, коли ви будете запускати Internet Explorer. Все браузери гарні по-своєму, а який більше підходить вам - вирішуйте самі. Щасти вам роботи в інтернеті!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zysdr0JYEQ4
Браузер - від англійського «оглядач» - програма для перегляду веб-сторінок, додавання текстових та інших повідомлень на сайти та інші ресурси, обміну електронною поштою та використання інших видів інтернет-зв'язку. На кожній ОС стоїть свій стандартний браузер, використовуваний "За замовчуванням", але ви можете замінити його, щоб відкривати доступ в інтернет через більш зручну програму.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть будь-який браузер, який вам подобається: Mozilla, Chrome, Safari, Opera або подібний. Єдине, чим можна керуватися при виборі, - ваш досвід і особисті переваги. Установка кожного з цих браузерів безкоштовна при скачуванні з сайту розробників програми, який, як правило, складається з назви програми і префікса.
2
Запустіть браузер. При першому ж запуску він запропонує використовувати його за замовчуванням. Ви поки можете відмовитися від цього і перевірити його роботу. В цьому випадку браузером за замовчуванням залишиться стандартний браузер ОС.
3
Якщо ви задоволені роботою браузера, замініть основною на нього. Для цього зайдіть в меню «Інструменти». Далі, в залежності від типу браузера, або в «Параметри» ("Google Chrome", "Safari"), або в "Налаштування".
4
У браузері "Mozilla Firefox" зайдіть в меню "Налаштування", далі вкладка «Розширені» і «Загальні». Натисніть кнопку «Перевірити зараз». На екрані з'явиться повідомлення з пропозицією зробити браузер основним. Натисніть кнопку «Так».
5
Для "Opera" шлях такий: меню «Інструменти», далі «Загальні настройки» - вкладка «Розширені». В меню зліва натисніть рядок «Програми». У вікні знайдіть рядок «Перевіряти, що Opera - браузер за умовчанням». Поставте галочку перед цією опцією і збережіть налаштування. За пропозицією браузера натисніть кнопку «Так».
6
"Google Chrome" заміняє колишній браузер за замовчуванням такий спосіб. В меню справа відкриваєте рядок "Параметри", далі в «Основних» знайдіть кнопку «Призначити Google Chrome" браузером за умовчанням. Натисніть її і закрийте меню налаштувань.
7
Щоб замінити браузер на "Safari", натисніть меню справа, далі вкладку "Налаштування". У вкладці «Основні» перед першим рядком коментар: «Стандартний веб-браузер:». Після цього ви побачите встановлений за замовчуванням браузер. Клацніть по рядку, щоб вибрати зі списку встановлених на комп'ютері браузерів потрібний.