Як вибрати водяний фільтр.

Якість води, яка доходить до нашого крана, не завжди відповідає нормативним показникам. Щоб її вживання не призвело до проблем зі здоров'ям, необхідно використовувати тільки очищену воду. Можна вибрати побутової фільтр , якщо знати про їх модифікаціях і способах очищення.
Інструкція
1
Дізнайтеся тип загрязненіяПеред придбанням фільтра зробіть аналіз води, яку вам доведеться очищати. До складу води входить багато непотрібних частинок: пісок, іржа, хлорорганічні сполуки, фториди, промислові забруднення і багато іншого. Залежно від характеру основної домішки зробіть вибір серед безлічі модифікацій фільтрів: для жорсткої води, для м'якої води, бактерицидні, для видалення хлору. Наприклад, фільтр для жорсткої води пом'якшує її, видаляючи зайві солі кальцію і магнію. Якщо вода має металевий присмак, підійде водяній фільтр поглинає залізо і марганець. А для повного видалення механічних домішок необхідно обладнання, що затримує чужорідні частинки.
2
Вибирайте тип фільтраОпределіте ступінь фільтрації, яка вам необхідна. За допомогою фільтрів можна прибрати одну-дві домішки або отримати абсолютно чисту воду. Поширені два різновиди фільтрів: періодичної і проточного дії. Щоб видалити окремі частинки, вибирайте фільтри періодичної дії. Вони прості в експлуатації: в них вода проходить через очищаючі шари картриджа і збирається в приймальну ємність - глечик. Враховуючи те, що середня фізіологічна норма води для 1 людини становить 3 л, порахуйте її зразкову споживання. Щоб не відчувати нестачі в рідині, вибирайте фільтр здатний очистити в 2-3 рази більше. Якщо у вас невелика сім'я, підберіть глечик ємність до 2 л - цього буде достатньо для неодноразового приготування чистої води для 1 або 2 осіб.
3
Вибирайте клас фільтраВ залежно від того, як проточна вода надходить для очищення, фільтри діляться на три класи: насаджуються на кран, приєднуються до крана під час фільтрації і вбудовуються в водопровідну систему. Перші - діють, як ємності - глечики. Другі - під'єднуються до крана гнучким шлангом тільки на час фільтрації, а потім знімаються. Якщо вас цікавить якісна очистка, зупиніть свою увагу на стаціонарних проточних фільтрах - вони встановлюються безпосередньо у водопровідну систему. Тут вода проходить багатоступеневу очистку: механічну, видалення хлорних з'єднань і шкідливих домішок, пом'якшення та знезараження. Завдяки цьому вона стає придатною для пиття та приготування їжі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7MruORDngd0
Зверніть увагу
Використовуйте спеціальні фільтри для очищення води в похідних умовах. Незважаючи на компактність, вони здатні надійно відфільтрувати до 10 л рідини.
Корисна порада
Якщо тиск у вашому водопроводі високе, вибирайте обладнання в металевому, а не в пластмасовому корпусі.