Як заварюється пуер.

Пуер являє собою продукт ферментованих, тобто, постарених чайного листя і виробляється в Китаї. Він є справжньою знахідкою для тих, хто страждає підвищеним рівнем холестерину в крові і мріє скинути зайву вагу.
Інструкція
1
Цей чай незвичайний вже тому, що потрапляє в руки до покупця в пресованому вигляді. Плюс до всього пуер має досить специфічним гіркуватим ароматом, що нагадує запах осеней землі після дощу. Цікаво, що з роками пуер гарнішає, як витримане вино. Тому набагато приємніше і корисніше пити 7-9 річний пуер. Щоб правильно його заварити, необхідно спочатку промити його від гіркоти і пилу. Для цього покладіть в глиняний чайник сухий пуер з розрахунку 1 ч.л. на 150 г рідини. Залийте його водою, нагрітою до 80-85 градусів. Через 20 секунд вилийте воду з чайника. Така процедура дозволяє пуеру розкрити свій справжній глибокий смак.
2
Тепер можна приступити до безпосереднього заварювання. Залийте чай водою, нагрітою за бажанням до 80 або 85 градусів. Температура води залежить від того, молодий чи витриманий пуер ви хочете приготувати. Якщо ви користуєтеся чайником з ситечком, через 1-3 хв. витягніть його з чаю. Якщо чайник без сита, через пару хвилин розлийте чай по чашках. Чи не заварюйте пуер довше 3 хв., Інакше отримаєте занадто гіркий напій. Ті, хто віддає перевагу заварювати чай близько 1 хв, насолоджуються в підсумку легким і ненав'язливим ароматом напою, а ті, хто витримує чай протягом 3 хв., Отримують більш насичений і гіркуватий присмак.
3
Приготувати пуер можна без використання чайника, але в такому випадку вам знадобитися дві чашки. Для цього обов'язково промийте чай, як в кроці №1, потім залийте гарячою водою і настоюйте його, як в кроці №2. Перелийте готовий пуер в іншу чашку і насолоджуйтеся його теплим смаком і ароматом. До речі, один і той же чай можна заварювати від 3 до 7 разів. Причому час заварювання чаю, як правило, збільшується з 4-5 рази. Завдяки специфічною пресованої формі і незвичайного складу пуеру, багаторазовість заварювання допомагає краще розкрити його цілющі якості.