Як закачати рінгтони.

Серед пристроїв мобільного зв'язку iPhone міцно утримує основні позиції популярності серед сучасних людей - айфон бажають мати як серйозні бізнесмени, так і модні тінейджери. Айфон надає масу зручних функцій, що розширюють стандартне уявлення про те, що повинно міститися в мобільному телефоні, і, як і будь-який інший телефон, айфон може бути змінено відповідно ваші бажання і переваги. Зокрема, ви легко можете закачати на свій айфон бажані рінгтони , щоб встановити їх на дзвінок.
Інструкція
1
Встановити рінгтони на айфон можна декількома способами - через інтернет і в оффлайн-режимі, за допомогою комп'ютерної програми. Один із сервісів, що дозволяють завантажувати рінгтони онлайн і створювати їх з ваших улюблених пісень - Audiko. Зайшовши на сайт сервісу, натисніть «Закачати улюблений трек», щоб завантажити композицію з комп'ютера.
2
Також ви можете вказати посилання на наявний в мережі трек або відеоролик з YouTube.
3
Завантаживши трек, ви побачите нове вікно, в якому можна редагувати повну аудіодоріжку вашого файлу.
4
Використовуючи функції, які ви знайдете у вікні редагування, підберіть потрібний фрагмент треку, довжина якого повинна бути не менше 4 і не більше 40 секунд.
5
Вказавши потрібний фрагмент і його межі, доопрацювати звук - використовуйте функції «Fade In і Fade Out» для красивого загасання і прояви звуку на початку і в кінці.
6
Перевіривши ще раз свою роботу, натисніть «Створити рингтон» і у вікні заповніть форму - вкажіть виконавця, назва пісні, жанр композиції та інші характеристики треку.
7
Натисніть «Завантажити рінгтон для iPhone», і завантажений на комп'ютер рингтон перемістіть в iTunes, в звукову бібліотеку.
8
Підключіть айфон до комп'ютера і синхронізуйте його з iTunes, після чого в розділі рингтонів відзначте створений трек і натисніть «Синхронізувати рінгтони ». Рінгтон буде закачаний на айфон, і ви зможете встановити його як дзвінок.
Зверніть увагу
Існує безліч способів створювати свої власні рингтони і закачувати їх в iPhone. При підключенні айфона до iTunes в розділі Ringtones поставте галочку напроти пункту «Синхронізувати рінгтони» («Sync ringtones») і виберіть, які саме мелодії закачувати. Після закінчення синхронізації, в вашому айфоне в розділі з рингтонами (Настройки - Звуки - Рінгтон) з'явиться підрозділ «Власний», в якому і будуть знаходитися всі ваші рінгтони.
Корисна порада
В попередній статті було описано Як створити рингтон для iPhone. А в цій ми дамо керівництво про те, як закачати рінгтон на телефон. Для цього вам буде потрібно програма iTunes. Якщо у вас вона не встановлена, то скачайте iTunes її сайту Apple. У вікні виберете рингтон, який ви створили. Доданий файл повинен з'явитися в розділі «Звуки» (або «Рінгтони»). Підключіть iPhone до комп'ютера. Виберете вкладку «Звуки» і синхронізуйте.