Як домогтися запалих щік. зробити вилиці запалими.

Підшкірний жир у вигляді обвислих щік може створити оманливе враження, в результаті якого навіть струнка дівчина буде здаватися пухкою. Позбутися від округлих обрисів і сформувати елегантну вилицю можна за допомогою простих порад.
Вам знадобиться
  • - простий олівець або тюбик туші для вій
  • - щоденник харчування
Інструкція
1
Проаналізуйте свій спосіб життя і звички. Жирові відкладення в області щік можуть свідчити про те, що людина часто нахиляє голову вниз, приймаючи позу «погляду спідлоба». В цьому випадку необхідно комплексно підійти до вирішення проблеми. Намагайтеся якомога частіше згадувати про те, що голову необхідно тримати прямо, а лінія підборіддя повинна лежати строго паралельно лінії підлоги.
2
Скористайтеся вправами для щічних м'язів. Одне з найбільш поширених з них є, так зване, «малювання губами». Для цього стисніть губами кінчик олівця або тюбик туші для вій і спробуйте прокреслити предметом букву «А». Для першого разу пропишіть в повітрі перші п'ять букв алфавіту. Це вправу необхідно проводити кожен день, поступово збільшуючи кількість «прописаних» букв.
3
Перегляньте свій раціон. Можливе збільшення жирових відкладень в області щік - це результат надмірного вживання висококалорійної їжі. Спробуйте протягом дня вести щоденник харчування, в який вносите всі продукти, які були прийняті в їжу. Якщо самостійно збалансувати свій режим харчування не вдасться, то зверніться до дієтолога.
4
Включіть в свою програму фізичних вправ фітнес-навантаження. Якщо щільний робочий графік заважає повноцінному заняттю спортом, то хоча б частково відмовтеся від транспорту і ліфтів. Тренери стверджують, що для профілактики ожиріння (зокрема і локального) необхідно робити 10 000 кроків на день, що еквівалентно 2,5 годинах пішої прогулянки в середньому темпі.
5
Пройдіть курс скульптурного масажу. Ця косметична процедура протипоказана жінкам до 25-ти років. Комплекс скульптурного масажу дозволяє впливати на лімфатичний шар і м'язовий каркас шкіри обличчя, що після перших трьох процедур призводить до дивного результату.
6
Зверніться до лікаря в тому випадку, якщо всі зусилля не привели до бажаного результату. В такому випадку велика ймовірність порушень обміну речовин і видільної системи. Пухкі щоки можуть також з'явитися в результаті непомірного споживання води, солі і перцю.