Як позбутися від міток кота. Як прибрати запах котячої сечі з меблів.

Якщо домашній улюбленець починає розбризкувати сечу поза покладеного місця, то неприємний запах починає поширюватися по території всього будинку. Помічені котом ділянки відмити не так складно, як позбутися, м'яко кажучи, специфічного «аромату».
Вам знадобиться
 • - лимонний сік
 • - перекис водню
 • - йод
 • - оцет
 • - господарське мило
 • - губка
 • - гумові рукавички
Інструкція
1
Чистка забрудненого місця пральним порошком або хлоровмістними засобами ні до чого доброго не приведе, тому що може нашкодити дихальним шляхам кота , які у багато разів чутливіші людських. Набагато безпечніше використовувати під час прибирання лимонний сік. Котов відлякує запах цитрусових, тому відтираючи в черговий раз підлогу губкою з милом, протріть позначену територію лимонним розчином, змішаним з водою в поєднанні 1: 1. Або просто збризніть вимите місце соком будь-якого цитрусового.
2
В якості окислювача котячої сечі використовуйте йод. В 1 літрі води розчиніть 10-15 крапель йоду, потім обробіть цим розчином вогнище смороду. Якщо мітка свіжа, повністю розщепити ферменти, що знаходяться в котячої сечі, допоможе господарське мило. А ось освіжувачі повітря і ефірні масла здатні тільки замаскувати запах на порівняно нетривалий час.
3
Щоб позбутися котячих міток, використовуйте також оцтовий розчин. Розчиніть одну частину оцту з чотирма частинами води. Надіньте на руки рукавички, вимийте забруднений територію мильною водою, потім протріть це місце оцтовим розчином. Ефективно допоможе впоратися з мітками перекис водню. Хімічні засоби з видалення міток і неприємного запаху можна придбати в будь-якому зоомагазині. Їх зручно застосовувати для миття підлоги, лінолеуму, дверей, взуття, а також меблів і килима.
4
Щоб кіт перестав залишати сліди, його необхідно або каструвати, або знайти йому пару для злучки. Справа в тому, що кіт мітить територію не з шкідливості, а за покликом інстинктів. Причиною мимовільного сечовипускання може стати хвороба внутрішніх органів, тому кота необхідно показати ветеринару. Щоб уникнути можливих неприємностей, забезпечте вихованця широким лотком і свіжим котячим наповнювачем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KaBp_0rlKWM
Котячі мітки з'являються в період статевої зрілості, коли котик намагається помітити свою територію. Це відбувається не через поганого виховання, а тому що так створено природою. Лаятися, кричати, шльопати ганчіркою або віником свого улюбленця просто неприпустимо, адже мітки не є тим, що котик ходить в туалет, де попало, просто господареві потрібно було вчасно подбати, щоб запобігти неприємну ситуацію.
Вам знадобиться
 • - послуги ветеринара;
 • - таблетки;
 • - хлорвміщуючі засобу;
 • - пульверизатор;
 • - засіб для килимів;
 • - губка.
Інструкція
1
Якщо у вас котик, то він почне мітити свою територію приблизно у віці 12-14 місяців. Найбільше мітки будуть турбувати вас навесні і восени, коли коти і кішечки повинні продовжувати свій рід. Крім гостро пахнуть міток вас буде турбувати гучні крики тварини, кіт буде рватися на вулицю і з ласкавого істоти перетвориться на некероване чудовисько.
2
Щоб запобігти дану ситуацію, віднесіть котика до ветеринарного лікаря у віці 3 місяців. Фахівець проведе абсолютно нескладну процедуру, після якої ви забудете, що таке мітки і нічні завивання. Всю решту життя ваш улюбленець буде ласкавим і домашнім. Якщо ви не зробили цього в три місяці, то можете відвідати ветеринарну клініку в будь-який час, так як медична кастрація може здійснюватися в будь-якому віці тварини, просто переноситься вона набагато важче, ніж на три місяці.
3
відмивати мітки хлорвмісних засобом. Робіть це відразу, як тільки виявите дану неприємність, інакше кіт буде відчувати запах і зробить мітку знову. Також для видалення запаху міток можете скористатися пульверизатором. Налийте у флакон з розпилювачем води, капніть 5 крапель Доместосу, окропити всі помічені місця. Хлорка чудово перебиває запах котячих міток і дезінфікує поверхні.
4
Якщо помічені килими, обробіть їх будь-яким засобом для килимів, дайте йому просохнути, пропилесосьте і окропити килим хлорвмісних засобом з пульверизатора.
5
Якщо мітки на взуття, то просто помийте її з миючим засобом і просушіть. Позначену одяг доведеться випрати або віддати в хімчистку.
6
Щоб припинити мітки, віднесіть кота на злучку, так як носять саме котів, а не приносять до них кішечок. Але якщо вона в даному сезоні не запланована, то порадьтеся з ветеринарним лікарем про можливість застосування медичних препаратів. Робити це слід заздалегідь, так як таблетки або ін'єкцій виписуються певними курсами і починати їх прийом під час вже розпочатого сезону міток просто марно.
7
З кішкою все набагато простіше. У неї починається тічка у віці 8-9 місяців, але більшість господарів не турбуються з даного приводу, так як кішка не мітить свою територію, проте тварина стає неспокійним, неадекватним, кричить, треться головою і шиєю об двері і постійно хоче вийти. Доводиться тримати всі двері і вікна закритими.
8
Це ви також можете з успіхом запобігти. Зверніться до ветеринара і оплатіть процедуру стерилізації або, в крайньому випадку, отримаєте консультацію про прийом курсу препаратів, тимчасово припиняють всі проблеми. Але не забувайте, що всі кошти, що запобігають мітки, дуже негативно позначаються на здоров'ї кота і кішки, тому краще відмити мітки, ніж піддавати тварина небезпеки.