Як вибирати дротики для дартсу. дротики для дартсу Як вибрати.

Дротики - це найважливіше спорядження дартсмени, як називають гравців в дартс. Кожен з них має свій набір, який підбирається дуже ретельно. Спортивні снаряди вибираються відповідно до манерою кидка, і якщо гравець запозичить їх у когось іншого, то ніколи не доб'ється того ж успіху, що і зі своїми власними.
Інструкція
1
Вибір дротиків для дартсу дуже важливий. Кожен гравець індивідуальний, він має свої фізіологічні особливості, які й визначають стиль гри. Правильно вибраний дротик підходить під довжину пальців, манеру кидка, і навіть під психологічні особливості гравця. Наприклад, якщо ви нервуєте, і руки починають потіти, придбайте дротики з шорстким корпусом. Якщо ви стрімкі, то вам може підійти пухові оперення, з ним політ дротика особливо швидкий, правда, воно швидко зношується.
2
Дротики бувають чотирьох типів: латунні, нікелеві, срібні або вольфрамові. Більшість професіоналів використовує вольфрамові, так як вони самі міцні і збалансовані. Але і за вартістю вони значно дорожче інших. Найдорожчі дротики - латунні, вони ще й найважчі. Але в професійному дартсі вони не використовуються, тому що дуже швидко зношуються. Нікелеві і срібні дротики представляють «середній клас». Вони досить прості в застосуванні, та й ціна у них прийнятна. Вибираючи дротики, зверніть увагу на їх міцність, так як початківці гравці нерідко промахуються повз мішені, потрапляючи в підлогу, стіни і різні предмети.
3
Оперення необхідно для того, щоб стабілізувати політ дротика. Воно буває трьох типів. Тверде оперення - саме міцне. Воно виготовляється з поліестеру, який закріплюється під дією високої температури. Інший дротик навряд чи зашкодить таке оперення. Якщо воно ще й рельєфно, то дротик може при польоті злегка вібрувати. Гнучке оперення виготовляється з шарів м'якого пластику, які з'єднуються за допомогою особливого клею. Це найбільш дешевий варіант. Нейлонове оперення знаходиться десь посередині між твердими і м'яким, воно дуже міцне, дротики з ним майже ніколи не ламаються. Важкий хвіст дозволить виконувати агресивні кидки, а легкий - більш технічні і спокійні.
4
Вибираючи форму корпусу, керуйтеся в першу чергу своїми відчуттями. Потрібно брати такі дротики, які підходять під ваш стиль гри, кидати їх вам повинно бути комфортно. «Торпеда» - найбільш проста форма, у якій легко знайти центр ваги, що дозволяє уникнути помилок з освоєнням техніки. Інші варіанти - «барель», «крапля». Форму корпусу потрібно вибирати самостійно.
5
Приємний зовнішній вигляд дротиків ще не означає їх якості. Наприклад, занадто пишне оперення виглядає красиво, але в грі часто створює перешкоди. Перевірте, щоб голка була досить гострою, а всі деталі дротика міцно скріпленими.
Корисна порада
Якщо ви всерйоз захоплюєтеся дартсом, то найкраще купувати дротики одного виробника або завжди робити це в одному магазині. Це важливо, якщо ви хочете бути впевненим у їхній якості, щоб на змаганнях вони вас не підвели.
Гравці в дартс від інших спортсменів відрізняються тим, що в їх рядах є високі та низькі, худі і товсті чоловіки і жінки, з руками і ногами будь-якої сили. Однак, як і будь-які інші спортсмени, підбирають спортивний інвентар, виходячи зі своїх переваг. В даному випадку таким інвентарем виступають дротики. Єдиним способом підібрати дротики для дартсу «під себе» є метод проб і помилок. Однак кілька загальних корисних порад напевно полегшать вам рішення проблеми вибору.
Інструкція
1
Дротик для дартс в ідеалі в мішень повинен входити строго горизонтально. Становища, коли дротик відхиляється щодо рівня землі вгору або вниз, можуть створювати перешкоди для інших дротиків. Але в деяких випадках вони є доречними і навіть необхідними, щоб, скажімо, закрити доступ дротиків суперника до того чи іншого місця на ігровій мішені.
2
Здавалося б, що тут складного? Навіщо думати, вибирати собі дротики? Досить просто купити кілька штук, можна простеньких, грати в своє задоволення і ні про що не думати. Однак не все так просто. Якщо ви бажаєте, щоб дротик при попаданні в мішень гарантовано відхилився вниз, необхідно вибирати більш важкий дротик, ніж зазвичай, з короткими і широкими крильцями. І навпаки, якщо ви хочете, щоб при попаданні в мішень дротик відхилився вгору, тут потрібно користуватися більш легкими дротиками, наприклад, типу «торпеда», з довгим хвостовиком і великим розмахом крилець.
3
Дротик повинен летіти рівно, не виляючи. Щоб проконтролювати свій кидок, попросіть знайомого постояти під кутом 90о до траєкторії польоту снаряда і простежити за кидком.
4
Якщо виляння мають місце, можливо, ви або неправильно тримаєте дротик, або він затримується в момент, коли залишає вашу руку. Так якщо шкіра у вас гладка, гладкий дротик в той момент, коли ви будете його відпускати, буде прослизати в ваших пальцях. Якщо ж шкіра ваших рук грубувата, дротик з шорсткою поверхнею буде застрягати, чіпляючись за шкіру.
5
Пам'ятати також потрібно про те, що траєкторія руху дротика в атмосфері кімнати або клубу буде не такою, як у просторих приміщеннях для змагань. Якщо ви плануєте брати участь у змаганнях, бажано буде придбати дротики трохи важчі, ніж зазвичай.
6
Рекомендується мати в запасі два або навіть три набори дротиків, а також різні хвостовики, щоб бути готовими грати в абсолютно будь-яких умовах. Безсумнівно, своєчасна зміна спортивного спорядження в межах, зручних для вас, призведе до поліпшення гри і допоможе вам перемогти.