Як відключити автозапуск файлів.

Відключення функції автозапуску в операційних системах Windows всіх версій в більшості випадків викликається міркуваннями безпеки, оскільки багато вірусні програми використовують файл autorun.inf для власного автоматичного запуску. Процедура не вимагає спеціальних пізнань або залучення додаткових програм.
Інструкція
1
Скористайтеся ухвалене компанією Microsoft найбільш безпечним методом відключення функції автозапуску знімних носіїв за допомогою інструменту «Редактор групових політик». Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і внесіть значення gpedit.msc в текстове поле рядка пошуку. Підтвердіть виконання сканування натисканням функціональної клавіші Enter і авторизуйтесь обрану дію натисканням кнопки «Дозволити» у вікні запиту системи (для Windows Vista/XP).
2
Розгорніть вузол «Локальний комп'ютер» і перейдіть до групи «Конфігурація комп'ютера». Розкрийте посилання «Адміністративні шаблони» і відкрийте розділ «Компоненти Windows». Виберіть компонент «Політики автозапуску» і розгорніть елемент «Відключити автозапуск» в розділі «Подробиці» подвійним кліком миші (для Windows Vista/XP).
3
Скористайтеся опцією «Включено» і відзначте чекбокс «Все диски». Підтвердіть збереження параметрів автозапуску і застосуєте зроблені зміни, виконавши перезавантаження системи комп'ютера (для Windows Vista/XP).
4
Використовуйте утиліту «Редактор реєстру» для здійснення процедури відключення функції автозапуску всіх знімних носіїв в ОС Windows версії 7. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в діалог «Виконати». Внесіть значення regedit в рядок "Відкрити" і підтвердіть запуск обраного інструменту натисканням кнопки OK.
5
Розкрийте гілку HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionpoliciesExplorer і викличте контекстне меню ключа NoDriveTypeAutorun кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Змінити» і внесіть значення 0xFF в рядок «Значення». Підтвердіть збереження параметрів натисканням кнопки OK і вийдіть з утиліти редактора. Застосуйте зроблені зміни, перезагрузив комп'ютер (для Windows 7).