Як відкрити пральну машину Zanussi. ремонт пральних машин своїми руками zanussi відео.

Автоматичні пральні машини є інтелектуальними пристроями. За рахунок використання датчиків і складних алгоритмів пральна машина самостійно підбирає оптимальні параметри прання, а також відстежує нештатні ситуації, такі як перелив води або інтенсивне спінення миючого засобу.
Інструкція
1
Сучасні пральні машини призначені для роботи в повністю автоматичному режимі і не передбачають втручання користувача в процес прання. Але незважаючи на це, іноді виникають моменти, коли процес прання потрібно негайно припинити. Це може бути викликано наявністю сторонніх предметів в барабані машини, помилковою завантаженням одночасно білих і кольорових речей, невірно підібраним пральним порошком та іншими причинами.
2
У всіх автоматичних пральних машинах передбачено блокування дверцят барабана від випадкового відкриття в процесі прання. Це виправдано, т.к. несвоєчасне відкриття відсіку для білизни може привести до розливу великої кількості води, порушення процесу прання і навіть до пошкодження пральної машини. Блокування механізму відкривання дверцят здійснюється спеціальним електромагнітним замком. Дверцята замикається на початку і залишається міцно замкненої на всьому протязі процесу прання. Відкрити відсік можна тільки тоді, коли прання буде завершена штатним чином.
3
Зупинка в процесі прання або її дострокове закінчення є нештатної ситуацією для "мозку" пральної машини. При цьому блок управління відповідно до програми продовжує блокувати дверцята машини. Її розблокування відбудеться автоматично через декілька хвилин. Якщо цього не сталося, переконайтеся в тому, що програма прання завершена. Не намагайтеся відключити пральну машину від електромережі. Дверцята може бути відкрита тільки при включеному живленні.
4
Якщо дверцята пральної машини залишається заблокованою в плині тривалого часу (десять хвилин і більше), переконайтеся в тому, що в барабані пральної машини відсутня вода. Для видалення води запустите програму "слив", яка є в кожній пральній машині. Якщо програма "слив" не працює, ймовірно, вийшов з ладу дренажний насос пральної машини. В цьому випадку відкрити пральну машину зможуть тільки фахівці. Не намагайтеся застосовувати фізичну силу або сторонні предмети для відкривання дверцят - це призведе до поломки механізму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vOfBSeplZx0
Зверніть увагу
Наявність механічних пошкоджень пральної машини веде до втрати гарантіі.Не намагайтеся відкрити дверцята пральної машини при відсутності електроживлення! Відсік для білизни залишиться заблокованим доти, поки пральна машина не буде підключена до електричної мережі.