Як замовити сайт.

В епоху інформаційних технологій і комп'ютерних сервісів складно уявити собі серйозну організацію, фірму чи магазин, що не має власного інтернет- сайта . Наявність персонального сайта - це такий же само собою зрозумілий елемент візитної картки фірми, як наявність e-mail і контактних телефонів. Сьогодні, щоб отримати власний сайт, не обов'язково вчитися веб-програмуванню - є безліч компаній, що спеціалізуються на веб-розробках, у яких можна замовити виготовлення сайта .
Інструкція
1
Перш ніж замовляти сайт у фахівців, ретельно продумайте його концепцію. Чітко визначте для себе і для майбутніх виконавців вашого замовлення, яку мету переслідує сайт, якій темі він присвячений, і які завдання ви перед ним ставите.
2
Також вам потрібно обдумати ту кількість грошей, яку ви готові витратити на сайт. Нині гарний сайт не може коштувати дешевше 20 000 рублів.
3
Підготуйте чіткий список вимог до сайту і опису його структури і елементів, щоб максимально точно дати зрозуміти виконавцям, що саме ви хочете отримати в результаті. Озвучте свої побажання, і фахівці реалізують їх.
4
Головне, що ви повинні сформулювати виконавцю - це завдання сайта , його значення для вашого бізнесу, його зовнішній вигляд і стиль, тип контенту, структура та фінансова складова.
5
Замовляючи сайт, звертайтеся в надійну компанію, яка зарекомендувала себе на ринку веб-технологій.
6
Найкраще замовляти створення сайта під ключ - досвідчені веб-програмісти і дизайнери намалюють для вас підходящий дизайн, зверстають його, виготовлять сайт, наповнять його вашим контентом, а потім опублікують на хостингу і, якщо ви замовите додаткове обслуговування, розкрутять його в Інтернеті і підвищать рейтинг сайта в пошукових системах.
7
Якщо ви поставитеся до створення сайта і замовлення його у професіоналів відповідально, ви отримаєте якісний продукт з оригінальним оформленням, що привертає увагу клієнтів і колег, а також робить ваш бізнес виграшним в порівнянні з конкурентами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gXqWrr27308