Як емігрувати в США.

США створювалися як країна, відкрита для іммігрантів. І до цих пір у жителів інших країн зберігається можливість переїхати туди, хоча і з деякими обмеженнями. Існує безліч шляхів міграції: від державних програм до возз'єднання з родиною.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - документи, що підтверджують мету поїздки.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи є у вас підстави для отримання імміграційної візи. На неї мають право діти (до 21года) громадян США, майбутні й нинішні дружини громадян країни. Також посольство щорічно проводить лотерею, в результаті якої ви можете отримати візу, не маючи для неї інших підстав. також крім імміграційних віз є і просто довгострокові, які можна продовжити, а згодом і отримати вид на проживання. Такі документи може отримати людина, що знайшла роботу в США, а також студент.
2
Зберіть документи для отримання візи. Оформіть закордонний паспорт в районному відділенні Федеральної міграційної служби, якщо не зробили цього раніше. Список документів відрізнятиметься залежно від мети отримання візи. Наприклад, для візи нареченої і нареченого потрібно буде пред'явити свідоцтво про народження, довідку про несудимість, свідоцтва відносин з майбутнім чоловіком - спільні фотографії, листування. Також чоловік повинен буде довести свою фінансову спроможність за допомогою довідок з роботи і податкових декларацій. Точний список документів для кожного типу віз періодично переглядається і розміщується на сайті посольства США - http://russian.moscow.usembassy.gov/
3
Пройдіть медичний огляд. Це можна зробити в одному з медичних центрів, схвалених посольством США. Їх список також викладений на офіційному сайті установи в розділі про отримання віз. Також тим, хто в'їжджає в країну по імміграційної візі, повинні бути поставлені деякі обов'язкові щеплення. Відповідна документація може бути підготовлена тим же медичним центром, де проводиться медогляд.
4
Успішно пройдіть співбесіду на отримання візи. Будьте готові до того, що вам будуть задавати питання для перевірки вашої чесності і мотивів переїзду в США.
5
Якщо ви хочете взяти участь в розіграші імміграційних віз, зареєструйтесь на спеціальному сайті уряду США - https://www.dvlottery.state.gov/Співробітники посольства спеціально звертають увагу на те, що реєстрація на інших ресурсах не має відношення реальному розподілу віз в США.