Як позбутися від зубного нальоту.

Наліт в ротовій порожнині може виникнути вже через кілька годин після чергової чистки зубів. Спочатку він проявляється у вигляді м'яких білуватих відкладень і розташовується біля ясен. Поступово наліт може перетворюватися на зубний камінь. Щоб позбутися від даної проблеми, можна скористатися як послугами стоматолога, так і домашніми засобами.
Інструкція
1
Вживайте якомога частіше «природні відбілювачі». До них відносяться сирі яблука, редька, редис, морква і лимон. Дані продукти сприятливо впливають на зубну емаль і сприяють її природному очищенню. Також вкрай корисними в раціоні є горох і кукурудза (в обробленому або сирому вигляді). Крім успішної боротьби з нальотом вони добре зміцнюють зуби.
2
Спробуйте такий спосіб боротьби з нальотом в домашніх умовах, як чищення зубів содою. Нанесіть невелику кількість соди на вашу зубну щітку і ретельно почистіть всі проблемні ділянки. Даний спосіб з часом приносить відбілюючий ефект, але при цьому ви повинні бути обережніше, щоб не пошкодити зуби і ясна. Використовуйте соду не частіше одного разу на тиждень.
3
Зверніться до стоматолога, якщо домогтися білизни зубів в домашніх умовах не вдалося. Сьогодні відомі різні способи професійного видалення нальоту . Найпоширенішим з них, ймовірно, є ультразвук. Дана технологія допомагає позбутися від відкладень в ротовій порожнині завдяки вібраціям і коливань певної частоти. Процес протікає досить швидко і абсолютно безболісно. При цьому застосування ультразвуку володіє деякими медичними протипоказаннями, тому спочатку проконсультуйтеся з лікарем.
4
Пройдіть обробку ротової порожнини за допомогою спеціальної процедури під назвою Air Flow. Лікар завдасть на зуби спеціальну суміш під тиском, до якої входять вода і абразивні речовини. Air Flow може застосовуватися як самостійна, так і допоміжна процедура при ультразвукової очищенні порожнини рота.
5
Скористайтеся таким ефективним методом чистки зубів, як лазер, застосовуваний для дроблення на дрібні частини особливо застояну відкладень. Водночас лазерна установка є дуже дорогим обладнанням, тому дану послугу можна отримати далеко не в кожній стоматологічній клініці.