Як повернути телефон Samsung в заводські настройки. Скидання на заводські настройки samsung.

При скиданні до заводських налаштувань відбудеться відкат змін, зроблених за весь час роботи телефону. Слід пам'ятати, що при цьому будуть видалені деякі дані, такі як записи в журналі викликів, контакти, встановлені програми, але збережуться записи на карті microSD (фото, музичні файли, і т.п.). Тому перед операцією необхідно зберегти резервну копію (бекап) даних на телефоні.
Інструкція
1
Зробіть бекап. Найшвидший метод для цього - підключити телефон до комп'ютера і синхронізувати дані на ньому з вашим обліковим записом на вебсайтах Google, Microsoft My Phone або Exchange ActiveSync. Можна також зберегти дані в програмі Outlook через ActiveSync. Ще один метод - використовувати для збереження даних програми Spb Backup, Pim Backup або Sprite Backup.
2
Для повернення до заводських налаштувань використовуйте меню телефону. Натисніть послідовно наступні кнопки: «Meню», «Налаштування», «Конфіденційність», «Скидання до заводських установок», «Скинути налаштування телефону», «Стерти всі». Якщо буде потрібно ввести код телефону, його потрібно взяти в користувальницької інструкції. Після цього система виконує відкат змін і перезавантажується.
3
Другий спосіб, що дозволяє повернути заводські настройки, виконується за допомогою кнопок телефону. Вимкніть телефон і натисніть одночасно дві кнопки: клавішу дзвінка і клавішу відбою дзвінка. Утримуючи їх, натисніть клавішу живлення і утримуйте всі три кнопки до появи вікна з питанням «Скинути все до заводських налаштувань?». Натисніть клавішу дзвінка для згоди або клавішу відбою дзвінка для скасування.
4
Наступний спосіб виконується з меню Recovery (рекавері). Щоб зайти в це меню, вимкніть телефон та натисніть одночасно кнопку «Гучність вверх» і кнопку «Додому» (середня кнопка нижче екрана), а потім - клавішу живлення. Увійшовши в меню рекавері, виберіть wipe data/factory reset, потім натисніть Enter (тобто, клавішу дзвінка). Режим при роботі в меню рекавері повинен бути трьохкнопкова.
5
Ще один спосіб скидання до заводських налаштувань виконується за допомогою сервіс-коду. Сам сервіс-код можна знайти на сайті http://vsekodi.ru/index.php/samsung. При цьому скидаються всі налаштування, навіть очищається внутрішня карта пам'яті, тому використовуйте цей метод з обережністю.
6
Після завершення операції ви можете відновити з резервної копії дані і налаштувати телефон за вашим бажанням. Який би метод ви не вибрали, пам'ятайте, що повернення телефону в заводські настройки - небезпечна операція, яка може призвести до втрати даних або навіть до поломки телефону, тому використовуйте її лише в особливих випадках.
Сучасна техніка стає все складніше, обростаючи функціями і фичами. Починаючи від комп'ютера і закінчуючи мікрохвильовкою і фотоапаратом, пристрої повні всіляких можливостей, управляються складними багаторівневими меню та різноманітними налаштуваннями. Зрозуміло, велика кількість функцій, безліч налаштувань і параметрів, доступних користувачеві, підвищують зручність використання техніки, збільшують його можливості щодо задоволення запитів користувача.

Однак є й зворотний бік у бурхливого прогресу електроніки: часто недосвідчений користувач незграбними модифікаціями налаштувань призводить пристрій в неробочий стан, а вихідного стану налаштувань, зрозуміло, не пам'ятає. Виникає проблема, як повернути стандартні настройки. На щастя, більшість пристроїв дозволяють легко це зробити.

  1. Для більшості пристроїв повернути заводські настройки можна просто залишивши пристрій без джерела живлення. Вийняти батарейки, відключити живлення - і відразу, або через невеликий час, параметри пристрою повернуться до вихідних.
  2. Дещо складніше справа йде з сучасними мобільними телефонами, які по потужності процесора, об'єму пам'яті і складності виконуваних ними завдань вже давно обігнали моделі комп'ютерів , що випускалися всього кілька років тому. У більшості телефонів є режим відновлення стандартних налаштувань. Він ініціюється вибором відповідного пункту меню, введенням певній послідовності символів або утриманням певних клавіш при увімкненні. Конкретний спосіб визначається моделлю телефону, так що без інструкції до вашого апарату тут не обійтися.
  3. Ще більш складний пристрій - ноутбук - також допускає повне відновлення заводських налаштувань. Як правило, для цього використовується компакт-диск, що постачається з ноутбуком, але на деяких моделях є спеціальний розділ жорсткого диска, або ж використовується поєднання цих способів. Для того, щоб повернути заводські настройки, необхідно слідувати інструкції до ноутбука. Щоб потрапити в меню відновлення заводських налаштувань слід натиснути гарячу клавішу при завантаженні. Клавіша може бути різною для різних моделей та виробників, як правило, це F8, F9, F10 або F11, але зустрічаються й інші варіанти.