Як заробити гроші на стільниковий.

Бувають ситуації, коли потрібно терміново заробити гроші на якийсь предмет техніки або зв'язку. Оскільки вартість стільникових телефонів має тенденцію до зниження, то придбати його стає не так важко.
Інструкція
1
Улаштуйтеся на постійну роботу. Якщо у вас немає грошей навіть на стільниковий телефон, то це означає, що ви взагалі нічого не віддаєте навколишньому світу зі своїх умінь і навичок. Ви можете вирішити цю проблему, почавши повноцінно працювати, як більшість інших людей. Таким чином, вже в кінці місяця, тобто з першої зарплати, ви зможете придбати мобільний телефон. Звичайно, може це трапитися і в 2-му місяці, бо все залежить від марки і ціни телефону.
2
Розгляньте варіанти відрядної роботи за фахом. Цей спосіб підійде прийнятний, якщо вас не влаштовує постійна зайнятість. В цьому випадку, подайте оголошення в газету або в інтернеті. Запропонуйте свої разові послуги в тій діяльності, в якій ви досягли успіху. Протягом пари тижнів роботи ви вже зможете назбирати суму на простий стільниковий телефон. Все буде залежати від кількості замовлень.
3
Попрацюйте кілька днів на вантаженні товарів або подібній роботі. За таку зайнятість можна отримати приблизно 500-2000 р і більше в день. Дізнайтеся, де в місці вашого проживання є бази, куди потрібні вантажники, водії або рознощики. Але врахуйте, що в подібних місцях потрібно працювати тільки по знайомству, оскільки зважаючи конкуренції можна залишитися просто ні з чим.
4
Розкажіть оточенню про свою проблему. Таким чином, ви тільки зможете прискорити пошук варіантів заробітку. Можливо, вам запропонують попрацювати відрядно за певну суму. Хтось може підказати разову роботу на вихідних і т.д. Не соромтеся заявляти про своє завдання близьким людям.
5
Попрацюйте кілька днів таксистом. Цей варіант підійде для вас, якщо ви добре водите автомобіль, знаєте своє місто і не боїтеся гострої конкуренції. Виставляйте меншу суму за проїзд і тоді буквально за 1-2 тижні ви зможете назбирати на мобільний телефон. Проявляйте акуратність у цій діяльності, оскільки можна зіткнутися з неприємностями з боку постійного автопарку.
6
Почитайте оголошення в газеті/інтернеті, де говориться про інші способи швидкого заробітку. Використовуйте і цей варіант, якщо все перераховане вище вам не до душі. Можливо, ви знайдете для себе щось більш підходяще.
У багатьох, навіть невеликих містах є фірми, які поповнюють телефонні рахунки своїм співробітникам. Однак не всі можуть без залишку витратити ці мобільні гроші . І це один із способів заробітку.
Інструкція
1
Як правило, на рахунок стільникового телефону бухгалтерія один раз на місяць переводить певну суму грошей, і загального контролю за їх витрачанням немає. Якщо на рахунку телефону залишається приблизно половина коштів, невикористані гроші переходять на наступний місяць автоматіческі.Іменно ці невикористані гроші ви можете продати і отримати готівку.
2
Запропонуйте скористатися такою пропозицією своїм родичам або друзям, або залиште повідомлення на форумі в інтернеті.
3
Далі невитрачені гроші просто переведіть з рахунку свого мобільного телефону на рахунок іншого абонента, наприклад 1000 рублів, і натомість отримаєте готівкою 800 рублів при особистій зустрічі з клієнтом. В результаті, невикористані кошти переведені в готівку, а баланс телефону клієнта вигідно поповнений.
4
Сума додаткового доходу буде прямо залежати від вашої здатності заощадити гроші на рахунку стільникового телефону. Головне, щоб про цей спосіб додаткового заробітку не дізнався ніхто з вашої організації.
5
Ще один спосіб заробітку на поповненні рахунків стільникового зв'язку. Для цього вам потрібно мати електронний гаманець. Поповніть його на невелику суму, розрахуйте ваші витрати, пов'язані з поповненням гаманця, переведенням коштів на рахунки абонентів залежно від суми поповнення, і подальшим виведенням прибутку.
6
Запропонуйте своїм знайомим і співробітникам скористатися вашими послугами. Тобто, вам будуть приносити готівку гроші , а ви будете поповнювати відповідні рахунки абонентів зі свого електронного гаманця, маючи свій невеликий відсоток. Цей спосіб нагадує давно існуючий в відділеннях стільникового зв'язку, однак вашим перевагою може стати віддаленість від вас таких терміналів, а також робота до більш пізнього часу.