Як завантажити java-додаток на телефон.

Технологія Java - справжнє джерело корисних функцій в мобільному телефоні . За допомогою цієї технології ви розширюєте можливості свого апарату практично до багатофункціонального гаджета. Якщо раніше захист виробника не дозволяла вам завантажувати в телефон додаткові ігри, то сьогодні це реально через Java.
Інструкція
1
Уважно вивчіть варіанти і виберіть зручний для вас спосіб завантаження програми. Оскільки провідний і Wi-Fi інтернет більш поширений, швидше скачати технологію на персональний комп'ютер з мережі, а потім завантажити в телефон. З'єднання при цьому може бути будь-яке, то, що є в наявності: USB-кабель, інфрачервоне з'єднання або Bluetooth. Знайдіть або встановіть драйвер, ПО для того, щоб синхронізувати модель телефону з комп'ютером, інакше вони не зможуть «розпізнати» один одного.
2
Якщо у ваших знайомих вже є ця новинка, скачайте його з допомогою адаптера (інфрачервоний порт) буквально за кілька хвилин. Увімкніть інфрачервоний порт, знайдіть запит на передачу файлу, перевірте з якого телефону і що вам буде пересилатися, надайте підтвердження. Після отримання збережіть в спеціально відведену для програм папку.
3
Якщо ваш телефон підключений до мобільного інтернету, скористайтеся завантаженням через браузер (оглядач). Переконайтеся, що сайт, з якого буде зроблена закачка, адаптований для функції передачі на мобільний пристрій. Натисніть на посилання, розшукайте назва, натисніть «скачати». Не поспішайте завершувати роботу, передача даних може зайняти час. Далі стандартно перемістіть Java з файлу «завантаження» в папку «додатки».
4
Прекрасно, якщо ваш телефон має місце для мініатюрних знімних карт пам'яті. Скопіюйте на неї потрібну програмку, вставте знову в роз'єм телефону, додаток автоматично буде доступно. Мережеві ігри, спілкування з друзями в будь-якій точці планети, складна калькуляція фінансового балансу, доступ до 3D-відео і зображенням, будь-які доступні аплети - цим розмаїттям ви можете користуватися, коли завантажте Java. Зайдіть на офіційний сайт розробників http://www.java.com і переконайтеся в цьому самі.
Телефон вже давно став не тільки засобом зв'язку, але і універсальним способом проведення дозвілля. З його допомогою ми можемо дивитися фільми, слухати музику, а також використовувати java-додатки як для роботи, так і для розваги. Додатки можуть носити найрізноманітніший характер - від міні-ігор до повноцінних словників або месенджерів і веб-браузерів. Для того щоб завантажити цікавить вас java- додаток , ви можете використовувати будь-який з методів, наведених нижче.
Інструкція
1
Найпростішим способом є скачування додатків у друзів. В цьому випадку вам потрібно перевірити свій телефон на предмет наявності адаптера bluetooth або інфрачервоного порту. У разі якщо телефон вашого знайомого підтримує методи передачі даних, ідентичні вашим, а також може передавати java-додатки, все що треба - це передати файл з його телефону на ваш.Включіте відповідний адаптер і чекайте запиту на передачу файлу, який повинен бути відправлений з телефону вашого знайомого. Після цього прийміть файл, збережіть його в потрібну папку, якщо буде потрібно і дочекайтеся закінчення передачі.
2
Ви також можете завантажувати ваші java-додатки, використовуючи браузер вашого телефону. Для цього скористайтеся пошуковою системою, такий як yandex або google, для того щоб дислокувати сайти з цікавлять вас контентом. Після цього просто перейдіть за посиланням на сайт, знайдіть потрібне вам додаток та натисніть посилання для скачування. Збережіть додаток в пам'яті телефону і дочекайтеся закінчення завантаження.
3
У разі ж, якщо попередні способи вам не підходять, знайдіть і скачайте цікавлять вас java-додатки за допомогою комп'ютера. Збережіть їх в окрему папку. Найбільш простим способом завантаження java-додатків є використання дата-кабелю або карти пам'яті вашого телефону - все залежить від його комплектації і функціонала.Еслі ви використовуєте дата-кабель, то спочатку встановіть драйвера і ПО, супутні синхронізації вашого телефону з комп'ютером, після чого завантажте додаток .В разі ж, якщо ваш телефон підтримує знімні карти пам'яті, витягніть її з телефону, вставте в комп'ютер, використовуючи кард-рідер і скопіюйте на неї додаток . Після цього вставте карту пам'яті назад у телефон.