Як лікувати сльозоточивість очей. сльозоточивість очей зож.

Сльози зволожують рогівку і захищають її від пошкоджуючих впливів частинок пилу. Вони виробляються в слізної залозі і виділяються через слізні протоки. При надмірному роздратуванні проток сльозотеча стає надмірною. Лікування цього стану здійснюється залежно від причин, які його викликають - кератит, опік, алергія або простудні захворювання.
Інструкція
1
Причиною сльозотечі може бути опік рогівки внаслідок інтенсивного опромінення ультрафіолетом - при тривалій фіксації погляду на сонце, на процес зварювання, в солярії і т. Д. Надмірне утворення сліз починається через кілька годин після дії ультрафіолетових променів. Лікування індивідуальне, залежить від ступеня опіку. Зверніться до офтальмолога. Лікар призначить промивання очей антисептиками, краплі з анестетиками та мазі з антибіотиками.
2
надлишкових сльозотечею нерідко страждають люди, які носять контактні лінзи. Причиною цьому можуть бути порушення правил гігієни або неправильно підібрані діоптрії. У цьому випадку зверніться до офтальмолога для підбору правильних лінз і рекомендацій по догляду. Як правило, після цього сльозотеча припиняється.
3
З настанням морозів сльозотеча може виникнути у здорових людей, яких в теплу погоду це явище не турбує. Відбувається це через звуження усть слізних проток і набряку слизової носової порожнини, і є реакцією на вплив низької температури і сильного вітру. Нерідко в холодну пору приєднується коньюктивит вірусної етіології. У цьому випадку промивайте очі міцним чайним настоєм, закопуйте антисептичні краплі (наприклад - сульфацил натрію) і використовуйте відвари лікувальних трав для зменшення запалення.
4
Відваріть пшоняної крупи і за півгодини перед сном промивайте очі рідиною, отриманою в процесі приготування. Приготуйте відвар квіток волошки синьої для примочок. Візьміть 1 столову ложку сухих квіток і залийте двома склянками окропу. Через годину процідіть, змочуйте ватяні круги і прикладайте до очей на 15 хвилин 2 рази на день.
5
Сльозоточивість сезонного характеру виникає у людей, схильних до алергічних реакцій. Если ви помітили циклічність надлишкового утворення сліз, наприклад - в період цвітіння яких або рослин, зверніться до алерголога. Після виявлення алергену ви отримаєте рекомендації, як позбутися цього неприємного явища.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T-VVCyMXZiI