Як замовити косметику.

З кожним роком стає все популярнішим серед людей робити покупки, не виходячи з дому. В цьому допомагає і інтернет, і численні каталоги в друкованому варіанті. Косметика - найпоширеніший товар, який продається за допомогою каталогів. Покупець при цьому економить час, а також може отримати докладну консультацію по цікавить його продукції. Але щоб не засмутитися при отриманні новенької помади або духів, потрібно знати, як правильно косметику замовити.
Вам знадобиться
  • - каталог
  • - пробні зразки косметики
Інструкція
1
Розпитайте людину, яка вам пропонує каталог, про те, коли, де була заснована компанія, де виробляється продукція, які компоненти використовуються. Дізнайтеся серед знайомих, чи користувалися вони продукцією цієї компанії, яке їх думку про якість косметики. З'ясуйте, як здійснюється доставка замовлення: через який час косметика буде у вас, чи принесе її вам консультант, або самі заберете її в певному місці; замовлення приймається після передоплати або ви оплачуєте його після отримання.
2
Часто консультанти на якесь певне час дають каталоги своїм потенційним клієнтам, щоб ті могли ознайомитися з достатком косметики, яку пропонує компанія. Барвисті сторінки часом настільки заворожують покупця, що він випускає з уваги багато корисної інформації. Зазвичай на останній сторінці каталогу є контакти компанії. Не полінуйтеся, зайдіть на сайт, щоб ще раз переконатися в доброчесності компаніі.Кроме того, тут же можна побачити різні знаки, які можуть сказати нам, які компоненти входять до складу косметики, які нагороди має дана компанія, де виробляється продукція, деякі компанії приймають активну участь у благодійності. А також зазначена контактна інформація консультанта. Якщо виникають питання, не соромтеся йому подзвонити і все з'ясувати.
3
Якщо ви не знаєте, який засіб вам підійде або не можете вибрати одне з двох, порадьтеся з консультантом. Попросіть його докладно розповісти про дію того чи іншого компонента, про ефект після використання, про застосування цієї продукції у вашому віці. Також можна уточнити і спосіб застосування, так як неправильне використання косметичного засобу часто може стати причиною появи різних неприємностей. Якщо це можливо, дізнайтеся також склад вподобаного продукту.
4
Завдання продавця - продати, а задача покупця - зробити вдалу покупку. Вам можуть нескінченно довго розхвалювати крем, який допоможе впоратися саме з вашими проблемами, або помаду, що містить всілякі корисні для губ компоненти. Але, віддавши чималі гроші за засіб, жінки часто бувають розчаровані тим, що виникла алергія або з'явилися якісь інші неприємності після застосування нової косметики. Звичайно, засіб можна повернути назад, але неприємний осад на душі все ж останется.Чтоби з'ясувати, підійде вам той чи інший засіб, попросіть у консультанта пробний образец.Еслі це крем, то спочатку нанесіть його на внутрішню сторону ліктьового згину. Якщо через дві години змін у цій області не відбудеться, значить, можна купити цілу баночку крема.Тестери парфумерії косметичні компанії представляють також в широкому ассортіменте.Перед покупкою дорогих парфумів також протестуйте їх. Якщо дві людини користуються одними духами, то пахнути від кожного може по-різному. Тому перед покупкою нанесіть невелику кількість парфуму на зап'ясті, а через деякий час оцініть запах.Не відмовляйтеся, якщо консультант запропонує провести майстер-клас по догляду за обличчям або руками. Так ви зможете оцінити дію кошти ще до покупки. Можливо, створення нового образу підкаже вам вибрати зовсім іншу помаду або тіні.
5
Якщо ви впевнені у своєму виборі, повідомте консультанту, що готові зробити замовлення. У більшості консультантів є книжки з копіюють листами, один примірник бланка замовлення залишається у вас. Це дозволить проконтролювати, чи вся замовлена продукція доставлена, а також суму заказа.После уточнення способу доставки продукції, ви вже знаєте, коли і де отримаєте заповітні баночки з ароматними засобами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eiiTdO14VSg
Зверніть увагу
Насторожитеся перед замовленням продукції у незнайомої людини, якщо це вимагає предоплати.Прежде ніж замовити продукцію, з'ясуйте, чи можна її буде повернути, якщо щось вам не підійде (причина повинна бути об'єктивною) .Не варто нюхати більше 3 ароматів за раз. Ви перестанете відрізняти запахи один від одного. Після перерви понюхайте кавові зерна, щоб продовжити вибір аромата.Не варто купувати косметику, якщо порушена цілісність упаковки.
Корисна порада
Якщо компанія пропонує свою продукцію не один десяток років, значить, косметику знають, вона користується популярністю. Недобросовісні виробники косметики на ринку довго не задержіваются.Старайтесь замовляти косметику у знайомих вам людей.