Як лікувати артрит стопи. артрит стопи лікування.

Артрит , або запалення суглобів, - це досить поширена хвороба, яка дуже часто вражає кисті рук і пальці, коліна та лікті, стопи. Артрит загрожує стоншуванням хрящів, а в запущених випадках - деформацією суглобів. Тому лікувати його слід негайно, особливо якщо це стосується стоп - на них при ходьбі доводиться сильне навантаження.
Вам знадобиться
  • - протизапальні препарати;
  • - хондопротектори;
  • - антибіотики.
Інструкція
1
Для початку обов'язково зверніться до фахівця, якщо відчули найменший дискомфорт в стопах і підозрюєте наявність артриту. Тільки досвідчений ревматолог зможе правильно діагностувати недугу. Адже артрит буває різних видів: інфекційний, алергічний, ревматоїдний і т.п. І причини його виникнення теж різні. У кожному конкретному випадку лікування буде різним, терапію підбирають індивідуально.
2
Якщо ваш артрит інфекційного характеру, ревматолог призначить курс антибіотиків. Яких саме, він вирішить, виходячи з особисто ваших протипоказань і показань. Одночасно буде призначено протизапальне лікування. Щоб зняти запалення в стопі і зменшити біль, місцево застосовують мазі і креми типу «Диклофенак-гелю». Але також не обійтися і без прийому нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП): «Піроксикаму», «Диклофенаку», «Індометацину», «Бруфен» і т.п. Вилікувати артрит з їх допомогою не можна, але ці кошти можуть полегшити стан. Однак вони мають серйозні побічні ефекти. Тому набагато краще приймати селективні НПЗП - вони м'якше, і рідше призводять до ускладнень. Серед таких можна виділити «Моваліс» в таблетках і ін'єкціях.
3
Базовими засобами для лікування артриту, як і при артрозі, є препарати-хондопротектори. Вони повільно, але ефективно відновлюють хрящову тканину пошкоджених хворобою суглобів, а в більш запущених випадках запобігають її подальше руйнування. Найбільш широко застосовуються ліки такого плану: «Терафлекс», «Артрон Хондрекс», «Структум». Приймати їх треба курсами, раз на півроку.
4
Допоміжними методами при лікуванні артриту стопи є масаж, заняття ЛФК, грязелікування, магнітотерапія, прогрівання, ультразвукова терапія, лікувальна дієта, багата вітаміном Е і антиоксидантами. У комплексі з іншими заходами все це призводить до гарних результатів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y2hKID6Nf7s