Як налаштувати GPRS-інтернет на мобільному телефоні. Як налаштувати профіль для інтернету в телефоні.

Для підключення до мережі інтернет через GPRS потрібні лише дві речі: оператор стільникового зв'язку, що має мережу GPRS і мобільний телефон з підтримкою GPRS. Як правило, настройка з'єднання між ними відбувається автоматично при першому використанні SIM-карти. Однак якщо стався збій або настройки були втрачені в процесі роботи телефону, їх можна замовити заново. Існує декілька способів.
Інструкція
1
Зверніться до вашого оператора мобільного зв'язку. Обов'язково уточніть, що вам потрібні саме настройки GPRS-інтернету. Налаштування WAP-інтернету вам не підійдуть. Крім того, ви можете отримати автоматичні настройки GPRS, замовивши їх в інтернеті. Наприклад, сайт http://mobile.yandex.ru/tune/вишле їх вам по SMS.
2
Складніший метод. Знайдіть настройки GPRS для більшості популярних мобільних операторів і марок телефонів на сайті http://www.gprssupport.ru і налаштуйте ваш інтернет-профіль вручну.
3
Настройку GPRS-інтернету для трьох найпоширеніших операторів ви можете виконати за наступними інструкціям.Для мережі «Білайн»: зателефонуйте зі свого мобільного за номером 0880 і замовте автоматичні настройки GPRS. Збережіть їх, використовуючи пароль «1234». Створіть профіль інтернет-підключення, прочитавши інструкцію в призначеному для користувача керівництві для свого телефону. Змініть три параметра. Точка доступу (APN) - наберете internet.beeline.ru. Ім'я користувача (login) - наберіть будь-яке. Пароль (password) - наберіть beeline. Виберіть ім'я для вашого профілю і збережіть його. Перезавантажте телефон і користуйтеся.
4
Для мережі МТС: зателефонуйте зі свого мобільного на номер 0876 або відправте порожню SMS на номер 1234 і замовте автоматичні настройки GPRS. Створіть профіль інтернет-підключення, прочитавши інструкцію в призначеному для користувача керівництві для свого телефону. Точка доступу (APN) - internet.mts.ru. Ім'я користувача (login) - будь-яке. Пароль (password) - mts. Виберіть ім'я для вашого профілю і збережіть його. Перезавантажте телефон.
5
Для мережі «Мегафон»: зателефонуйте зі свого мобільного телефону вашого оператора за номером 0500 або відправте SMS з цифрою «1» на номер 5049. Замовте налаштування GPRS-інтернету. Створіть профіль інтернет-підключення, прочитавши інструкцію в керівництві для свого телефону. Точка доступу (APN) - internet. Ім'я користувача (login) - будь-яке. Пароль (password) - gdata. Виберіть ім'я для вашого профілю і збережіть його. Перезавантажте телефон.
Якщо ви хочете користуватися мобільним інтернетом у своєму телефоні, його потрібно попередньо налаштувати. Зазвичай установки висилаються автоматично, коли ви в перший раз вставляєте SIM-карту в телефон. Якщо цього не відбулося або якщо настройки якимось чином збилися, замовте їх заново або подкорректируйте профіль інтернету вручну.
Інструкція
1
Якщо ви абонент мережі «Мегафон» Замовте налаштування інтернету, відправивши SMS з цифрою «1» на сервісний номер 5049, або зателефонуйте зі свого мобільного телефону в абонентську службу за номером 0500. Крім цього ви можете замовити настройки для своєї моделі телефону на сайті компанії.
2
Виберіть на головній сторінці сайту компанії «Мегафон» http://www.megafon.ru розділ «Допомога та обслуговування». Виберіть свій регіон. У списку, який відобразиться на сторінці сайту зліва, ви беріть розділ "Налаштування".
3
Виберіть у випадних списках виробника і модель свого телефону, а також, які саме налаштування вам потрібні: інтернет, MMS, WAP і т.п. Введіть перевірочний код, вкажіть свій номер телефону і натисніть на кнопку «Відправити». Зачекайте, поки настройки прийдуть на ваш телефон.
4
Налаштуйте свій телефон вручну. Як відредагувати профіль інтернету або створити новий, подивіться в керівництві користувача свого мобільного телефону. Введіть в якості точки доступу (APN) - internet, встановіть ім'я користувача (login) і пароль (password) - gdata. Ім'я профілю задайте, яке вам буде зручно і збережіть створений профіль. Пежде ніж вийти в інтернет, перезавантажте телефон.
5
Якщо ви абонент мережі «МТС» Відправте пусте SMS на сервісний номер 1234 або зателефонуйте зі свого мобільного на номер 0876. Або перейдіть на сторінку http://www.mts.ru/help/settings/settings_phone/. Виберіть свій регіон. Введіть номер свого телефону в призначене для цього поле. Виконайте завдання тесту «анти-робот» і замовте настройки на свій телефон.
6
Створіть профіль інтернет-підключення «МТС» у своєму телефоні вручну. Як це зробити, подивіться в керівництві користувача свого телефону. Встановіть в якості точки доступу (APN) - internet.mts.ru, задайте ім'я користувача (login) і пароль (password) - mts. Вкажіть ім'я профілю, яке вам буде зручно, і збережіть налаштування. Перезавантажте телефон.
7
Якщо ви абонент мережі «Білайн» Зателефонуйте, щоб замовити автоматичні настройки, зі свого мобільного за номером 0880. Для збереження налаштувань використовуйте пароль «1234».
8
Створіть профіль інтернет-підключення вручну. Як це зробити, прочитайте в керівництві користувача свого телефону. Встановіть точку доступу (APN) - internet.beeline.ru, задайте ім'я користувача (login) і пароль (password) - beeline. Вкажіть ім'я для створеного профілю і збережіть його. Перед тим, як використовувати, перезавантажте телефон.
Корисна порада
Перед тим, як замовляти налаштування або встановлювати їх вручну, перевірте свій мобільний - багато сучасних моделей телефонів вже містять в собі встановлені профілі популярних стільникових операторів.