Як зробити флеш-мультфільм. Як зробити flash гру.

Хороші мультфільми можна дивитися годинами, а створені за власним сценарієм - цілодобово. У кожному жарті є частка реальності: за допомогою спеціальних програм, бажання і творчого натхнення флеш-мультик можна створити в домашніх умовах.
Інструкція
1
Перед вивченням технології Flash присвятіть час письменництва. Напишіть сценарій, який буде основою всього фільму. Продумайте образ персонажів, сюжетне оточення. Потім попрацюйте над ескізами, прорисуйте головних героїв в кольорі і потрібному масштабі. Не поспішайте, чим більше начерків у вас буде, тим цікавіше вийде продукт. Пошукайте інформацію по графічним зображенням в інтернеті, щоб підготовка була більш грамотною.
2
Встановіть на ПК програму Adobe Flash 8 (або інші версії), в цьому випадку ваші шедеври буде легко викладати в мережу. Уважно прочитайте інструкцію з вивчення інтерфейсу, де цифрами позначаються робочі області: головне поле (власне для творчості), панель інструментів, шкала часу для анімації, настройка кольору, додаткові спецінструменти.
3
Потренируйтесь на образі біжить чоловічка. У полі Create New натисніть на слова Flash Document, на лінійці налаштувань відкрийте Properties і встановіть розмір мультфільму (800х600). Виберіть колір фону, кількість кадрів в секунду (FPS -12), створіть новий шар. Інструментом «Лінія» намалюйте внизу прямокутник. На кольоровій панелі підберіть колір землі, залийте в намальований об'єкт.
4
«Олівцем» більш темного тону обведіть виступи, «пензлем» зеленого відтінку зобразите траву, сместите перший шар трохи вище, на ньому будете «оживляти» фігурку людини. Маленької «пензликом» (400) прорисуйте схематично чоловічка. Правою кнопкою мишки на часовій шкалі клацніть Insert Blank Keyframe, не лякайтеся пустому зображенню - це лише порожній кадр. Скопіюйте в нього підготовлену «землю»: переключившись на другий шар, на самому правому кадрі шкали часу правою кнопкою миші знайдіть Insert Frame.
5
Займіться фігуркою. Поверніться на перший шар, зайдіть в другій кадр, намалюйте крок, клацніть по кадру, потім по Insert Blank Keyframe і знову малюйте ще один крок. Повторіть кроки до середини лінії. Ображати довгий кадр із землею, виділіть зайве, натисніть Remove Frames.
6
Збережіть свій шедевр: File + Export Movie. Дайте йому ім'я. Перший досвід творчості допомогою flash-технології отриманий. Дерзайте, і не забувайте - як мультфільм назвеш, таку популярність він і буде мати.
Мультфільми в форматі swf важить набагато менше ніж відеофайл такої ж якості. За рахунок цього він швидше скачується, і саме тому цей формат є найбільш поширеним серед аніматорів.
Інструкція
1
Існує безліч програм, за допомогою яких ви можете створити флеш-мультфільми, однак найбільш поширеною і простий у використанні є програма Adobe Flash Professional. Розглянемо процес створення мультфільму на її прикладі. Скачайте, встановіть і запустіть програму, після чого переходите до наступного кроку.
2
Додаток Adobe Flash Professional надає ряд інструментів: олівець, перо, пензель, окружність, лінія, і багато інших. Виберіть кисть або олівець. Пам'ятайте, що при використанні кисті товщина лінії залежить від зафарбовуваної області, а при роботі з олівцем лінія буде тією товщини, яку ви вкажете у властивостях.
3
Намалюйте простий малюнок в області програми. Це буде ваш перший кадр. Для створення нового кадру натисніть кнопку F7; в разі ж якщо ви хочете, щоб наступний кадр був копією попереднього, натисніть на F6.
4
Для забезпечення найкращої плавності руху малюнка під час зміни кадрів необхідно бачити попереднє місце розташування об'єкта, тому для найбільшого комфорту налаштуйте такий параметр, як прозорість. Використовуйте кнопку включення Оніон, щоб бачити попередні та наступні кадри в робочій області. Ви можете регулювати кількість кадрів, які видно одночасно, за допомогою рамок бігунка, розташованого на шкалі часу.
5
Для того щоб розмістити у вашому мультфільмі такі об'єкти, як фонові малюнки, передній і задній план, а також звук, використовуйте додаткові шари. Для створення нового шару використовуйте відповідну кнопку, а саме "Створення нового шару".
6
Ви можете переглянути мультфільм під час його створення і редагування. Для цього натисніть на кнопку Enter. Натиснувши на цю кнопку ще раз, ви зупините мультфільм. Час мультфільму відображається на відповідній шкалі.
7
Після того як ви закінчите роботу над мультфільмом, від вас буде потрібно зберегти його у форматі swf. Для цьог натисніть на кнопку "Файл", після чого перейдіть за пунктами "Експорт", а далі "Зберегти". Впишіть назву ролика, після чого збережіть файл на вашому комп'ютері.