Як налаштувати комп'ютер для перегляду відео.

Персональний комп'ютер надає величезні можливості як для роботи та навчання, так і для спілкування та розваги. Одним з видів дозвілля, для якого може бути використаний ваш комп'ютер, є перегляд відео.
Інструкція
1
Для перегляду відеофайлів, збережених на жорсткому диску комп'ютера або що знаходяться на змінному носії, підключеному до нього, ви можете використовувати один з безлічі відеоплеєрів. Одними з найбільш популярних є Windows Media Player і Gom Player. Останній примітний тим, що підтримує набагато більшу кількість форматів відео ніж стандартний програвач Windows Media Player. Скачайте інсталяційний файл з офіційного відео, після чого встановіть його на комп'ютері.
2
Вам також буде потрібно установка кодеків. Оптимальним варіантом є установка кодеків K-lite Codec Pack Mega - в цьому випадку ви зможете переглядати практично се види відеофайлів. Скачайте інсталяційний файл з офіційного сайту, після чого встановіть його і перезавантажте комп'ютер.
3
Для перегляду відео в режимі онлай вам буде потрібно установка flash плеєра. Перейдіть по посиланню http://get.adobe.com/ru/flashplayer/і скачайте інсталяційний файл. Запустіть установку, попередньо закривши браузер. Після запуску веб-браузера ви зможете дивитися відео в режимі онлайн.
4
У випадку якщо ви збираєтеся дивитися потокове інтернет-телебачення, вам може знадобитися Silverlight плеєр. Для його установки перейдіть за адресою http://www.microsoft.com/getsilverlight/Get-Started/Install/Default.aspx і скачайте його останню версію. Закрийте браузер, після чого встановіть скачаний файл і запустіть веб-браузер знову.
5
При перегляді потокового відео, а також відео в режимі онлайн вам буде потрібно мінімізувати кількість програм, що використовують чинне підключення до мережі. Для цього закрийте такі додатки, як торрент-клієнти та менеджери закачувань, а також тимчасово повністю вимкніть антивірус. Проконтролюйте відключення цих програм за допомогою диспетчера задач.
HD-відео відрізняється від інших типів відео-файлів гарною якістю зображення. Зазвичай це файли великого об'єму, і для відтворення їх комп'ютерам потрібно більше системних ресурсів, ніж для програвання звичайних avi-файлів.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - програми Haali Media Splitter 1.6.400.11 та Gabest MPEG Splitter 1.0.0.3;
  • - кодеки FFDSHOW-2006.
Інструкція
1
Є певні вимоги до комплектуючих, які повинні бути встановлені у вашому комп'ютері, для перегляду відео-файлів HD-якості: мінімум 512 Mb оперативної пам'яті, процесор не нижче Pentium 4 і відеокарта з виділеною пам'яттю не менше 128 Mb. Скачайте і встановіть пакет кодеків FFDSHOW-2006. Він містить повний перелік утиліт для програвання відео і звуку будь-яких форматів. Завантажте також системний файл ffdshow_Reference.reg для пакета, і встановіть в реєстр операційної системи, двічі клікнувши по файлу лівою кнопкою миші.
2
Завантажте та встановіть програвач The Core Media Player 4.11. Цей програвач спеціально призначений для відтворення файлів mkv і mp4 - поширених форматів для високоякісного відео. Налаштуйте найкращий режим відтворення відео-файлів, клікнувши правою кнопкою миші по області плеєра. В меню пройти по шляху Filter Properties, пункт Video Renderer, розділ Direct Draw і зняти всі прапорці у вікні налаштувань.
3
Завантажте та встановіть Haali Media Splitter 1.6.400.11. Ця програма працює з розширеннями MP4, MKV, TS, OGM, причому програє відео-файли в дозволі HDTV. Скачайте і встановіть Gabest MPEG Splitter 1.0.0.3. Даний програвач відтворює відео-файли формату MPG (MPEG2 і MPEG1) з якістю HDTV плавно, без звичних ривків.
4
Якщо при перегляді відео ви підключаєте до комп'ютера аудіосистему 5.1, то варто налаштувати FFDSHOW на відтворення звуку в п'ятиканальну режимі. Для цього зайдіть в параметри Audio Decoder Configuration, Mixer і встановіть "3/2 - 5 channels". Там буде встановлений параметр Dolby Surround/ProLogic, який підходить для навушників і звичайних колонок. Спробуйте відтворити будь-які файли високої якості для перевірки налаштованих параметрів.