Як заправити оригінальний картридж Canon.

За допомогою принтера будинку можна роздруковувати фотографії та необхідні документи. Однак з кожною печаткою в картриджах зменшується кількість чорнила. Ррано чи пізно їх потрібно буде заправляти. На жаль, не багато хто знає, як це робити правильно, але якщо навчитися, то надалі проблем із заправкою виникати не буде.
Вам знадобиться
  • - картридж;
  • - невелика пластикова коробочка;
  • - гвоздик;
  • - шприци з чорнилом;
  • - скотч;
  • - серветка
Інструкція
1
Підготуйте необхідні чорнило. Поставте вимагає заправки картридж в невелику коробочку, друкуючої головкою вниз, щоб не торкатися контактів пальцями. Зніміть спеціальну наклейку з маркуванням. Залежно від картриджа під нею ви побачите 1 (чорний) або 3 (кольоровий) вентиляційних отвори для фарб.
2
Чорний картридж спочатку заправлений пігментними чорнилами, і якщо ви збираєтеся заливати в нього водорозчинні, постарайтеся використовувати картридж по максимуму. Це зменшить ймовірність несумісності чорнила. Аналогічно поступите і з кольоровим.
3
За допомогою гвоздика, що йде в комплекті з чорнилом, акуратно збільшіть діаметр вентиляційних отворів. Зробіть це таким чином, щоб голка шприца могла вільно заходити в отвір, і ще залишився просвіт, через який повітря з заправляється ємності буде виходити назовні. Тепер все готово для заправки.
4
Якщо ви збираєтеся заправляти кольоровий картридж, то обов'язково вивчіть інструкцію, яка знаходиться в упаковці з фарбою. У ній зазначено, який колір, в який отвір потрібно заливати. Візьміть перший шприц, вставте його в отвір з однойменною кольором і акуратно видавіть не більше 5 мл фарби в ємність картриджа. Таким же чином заправте інші отвори.
5
Після закінчення заправки, гарненько протріть картридж від слідів чорнила і герметично заклейте його шматочком скотчу, щоб в ємність не потрапив повітря із зовні. Почекайте 10-15 хвилин, поки картридж просочиться, і через друкувальну головку з нього витечуть всі надлишки чорнила, після чого акуратно витріть їх серветкою. Вставте картридж в принтер і кілька разів проведіть очистку друкуючої головки. Аналогічним чином проводиться заправка чорного картриджа.
Зверніть увагу
Ні в якому разі перед заправкою не можна обрізати кришку картриджа по периметру, так як в ємності кольорового є перегородки, що відокремлюють кольору. Якщо їх пошкодити чорнило змішаються, і картридж можна буде викинути. Також може статися розгерметизація, в результаті якої чорнило виллються прямо в принтер, і очистити його буде дуже проблематично. Не допускайте попадання крапель чорнила на контакти картриджа.