Як використовувати наклейки на нігті. Як робити квіткові візерунки на нігтях.

Асортимент наклейок для нігтів дуже широкий - від одноколірних матових до різнокольорових, з блискучим об'ємним декором. Вибір того чи іншого варіанту залежить не тільки від ваших уподобань. Купуючи прикрасу для нігтів, враховуйте, в якій ситуації ви будете його використовувати.
Інструкція
1
Будь декор нігтів повинен вписуватися в стиль вашого вбрання і бути доречним. Тому спочатку визначте, в якій ситуації ви постанете перед людьми з подібним манікюром. Подумайте, яка буде колірна гамма вашого одягу, наскільки стриманими або насиченим прикрасами буде ваш стиль. Якщо ви збираєтеся на ділову зустріч або на вас одяг з тканини з яскравим принтом і великі сережки, яскравий манікюр навряд чи буде доречний. Тут вам знадобляться наклейки для французького манікюру - вони наносяться на кінчик нігтя з нейтральним базовим покриттям.
2
За розміром наклейки для нігтів можна розділити на 2 типи - ті, які закривають весь ніготь і наклейки, які становлять маленький малюнок. Варіант, що закриває всю нігтьову пластину, може бути одноколірним або представляти собою прозорий або кольоровий фон з нанесеним малюнком. І ті, і інші наклейки дозволять значно заощадити час. Виберіть одноколірні без малюнка («сухий лак»), щоб не витрачати час на створення рівного покриття звичайним лаком. Основа з прозорою підкладкою дозволить легко і швидко створити ефект найтоншої розпису на нігтях.
3
Якщо ви віддаєте перевагу більш сміливий стиль, зверніть увагу на наклейки з принтом зебри або леопарда, а також імітують шкіру рептилій. Крім того, додатковий декоративний ефект створять об'ємні елементи малюнка. Такі наклейки продаються під назвою 3D або «бісерні». На останніх рисунок викладений дрібним різнокольоровим бісером.
4
Існують три способи нанесення наклейок на нігті. Так званий сухий лак потрібно зняти з паперової основи пінцетом і злегка нагріти феном. Коли плівка почне закручуватися, прикладіть її до нігтя, розгладьте від центру до країв, надлишки ображати.
5
Примірники на клейкою основі наносяться на висохлий базовий лак. Зніміть з наклейки захисну плівку, притисніть її до нігтя і розправте.
6
Якщо перед вами перекладна картинка, її потрібно на кілька секунд покласти в теплу воду. Потім вирівняти по центру нігтя і зняти захисну папірець. Акуратно притисніть наклейку тканиною, щоб видалити надлишки води. Покрийте ніготь шаром прозорого лаку-закріплювача.