Як декорувати нігті. Як зробити посмішку в френчі.

Декоровані нігті виглядають дуже красиво і незвично, до того ж дизайн нігтів є досить захоплюючим заняттям. Ось уже де простір для фантазії. Матеріали, які зараз представлені на ринку для nail-art, дозволяють створювати дизайн нігтів, який буде підходити певного випадку, стилю і аксесуарам.
Інструкція
1
Останнім часом досить популярним став дизайн нігтів за допомогою акрилової ліплення. Покрийте ніготь прозорим акриловим гелем і дайте йому підсохнути. Потім за допомогою кисті і різнобарвною акрилової маси для ліплення створюйте потрібний вам елемент декору: квітка, пелюстка, символ або фігуру. Такий спосіб дизайну нігтів дуже ефектно виглядає, але досить складний у виконанні, тому щоб декорувати свої нігті акуратною і красивою акрилової ліпленням, вам слід звернутися до кваліфікованого майстра з манікюру.
2
Одним з найпоширеніших і не складних по виконанню є дизайн нігтів з допомогою розпису лаками і акриловими фарбами. Розпис по нігтю можна виконувати за допомогою пензлика, голкою, а можна поєднувати відразу дві техніки.
3
Ефектно виглядають на нігтях стрази і стеклярус. Такий дизайн буде доречний для вечірнього або святкового манікюру. Користуватися стразами і стеклярусом нескладно. Нанесіть на ніготь базовий відтінок лаку або створіть необхідний малюнок, дайте підсохнути, а потім фарбуйте нігтьову пластину засобом для закріплення лаку. Поки цей засіб не підсохло, акуратно, за допомогою пінцета, викладіть стразами потрібний вам малюнок. Також можна клеїти стрази і стеклярус на ніготь за допомогою спеціального клею.
4
Крім професійних засобів по дизайну, створювати nail-art нігтів можливо незвичайними матеріалами, такими як мережива, сухоцвіт, перо, які перед використанням слід заздалегідь підготувати. Мереживо слід обрізати по необхідній вам формі, сухоцвіт підібрати за розміром і колірній гамі, а перо слід розібрати на ворсинки.
5
Прикрашати нігті за допомогою цих матеріалів досить просто. Підготуйте нігті для нанесення базового відтінку лаку. Нанесіть перший шар лаку, дайте йому підсохнути. Зверху нанесіть другий шар і тут же, акуратно, за допомогою пінцета, покладіть на нігтьову пластину заздалегідь підготовлений матеріал. Дайте йому підсохнути і тим самим закріпитися на нігті. Поверх створеного nail-art нанесіть один або два шари кошти для закріплення манікюру.