Як підготуватися до сесії.

Сесія - це завжди те, чого ми чекаємо раз на півроку, до чого готуємося під час семестру. Одночасно - це стихійне лихо, несподівано почалося. Відмінник, сумлінно готувався до іспитів, або студент, який сідає за підручники в останню ніч - все хвилюються перед сесією.
Вам знадобиться
  • - записи з лекцій
  • - підручники
  • - додаткова литеретуре
  • - чиста зошит
Інструкція
1
Найголовніше - успокойтесь.Попитайтесь побороти своє хвилювання. Налаштуйте себе на успішну здачу іспиту. Говоріть собі: «Я все знаю. Я все розповім ». Постарайтеся думати про те, що екзаменатор буде доброзичливий, а квиток дістанеться той, який ви найкраще знаєте.
2
Складіть план підготовки до екзаменам.Распределіте заздалегідь (приблизно за 4-5 днів до іспиту), в який час ви будете шукати матеріал для підготовки, над скількома питаннями відразу будете працювати. План допоможе організувати вашу підготовку.
3
Складіть розширені плани для відповіді на кожне вопрос.После того, як ви прочитали відповідь на яке-небудь питання, рекомендується для кращого його запам'ятовування в окремому зошиті написати розширений план. Не полінуйтеся це зробити, так як при цьому починає працювати рухова пам'ять, зорова, а це робить підготовку більш продуктівной.Подготовку слід починати з тих питань, які здаються вам найскладніше. Це підвищить ймовірність того, що ви попрацюєте над кожним із квитків. Також це поліпшить ваше психічний стан після закінчення підготовки до іспиту, так як складні питання залишаться позаді.Прі підготовці використовуйте не тільки записи з лекцій та інформацію з інтернету, але і попрацюйте в бібліотеці. Першоджерело завжди цінніше. Там ви можете знайти будь-які цитати, рідкісні матеріали, документи, додаткові відомості, що зіграє на вашу користь на екзамене.Всегда є такі питання, відповіді на які, як ми вважаємо, знаємо найкраще. Але часто на іспиті виявляється, що ми знаємо дане питання поверхово, а на якісь досить важливі деталі не звернули вніманія.Не нехтуйте можливістю ще раз звернутися до цих питань і скласти докладний план ответа.После того, як складено плани до всіх питань, відпочиньте. А приблизно за два дні до іспиту перегляньте свої записи. У вас ще є час на коригування, якщо потрібно щось доповнити або уточнити.
Зверніть увагу
Не варто в якості стимуляторів мозкової діяльності надмірно вживати каву, міцний чай, а також використовувати спеціальні препарати. Цим ви не тільки не допоможете, але й нашкодите своїй нервовій і серцево-судинної сістеме.Часто студенти, щоб ще раз найскладніші питання, вранці, перед іспитом, починають переглядати матеріал. При цьому увага акцентується на останньому, що ви прочитали, а вчорашня підготовка відходить на другий план.Не залишайте без підготовки жодне питання.
Корисна порада
Під час підготовки до іспитів обов'язково робіть перерви. Погуляйте, зробіть зарядку, випийте чашечку чаю - це додасть вам сили для подальшої работи.Хорошенько виспіться в останню ніч перед іспитом. Це допоможе набратися сил і ви не будете дрімати перед преподавателем.Позавтракайте перед іспитом. Це може бути просто чашка чаю з печивом, але вуглеводи, так потрібні вашому мозку, ви получіте.Еффектівно готуватиметься разом з товаришем, обговорювати якісь спірні моменти, а також доповнювати один одного при переказі матеріалу.