Як відновити родовід на собаку.

Статус породистого собаки підтверджується не тільки зовнішнім виглядом і поведінкою тварини, але і офіційними документами, наприклад, родоводу. І в разі її втрати її можна відновити за допомогою вашого кінологічного клубу.
Вам знадобиться
  • - щеняча картка.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи є у собаки будь-які документи чи свідчення, які підтверджують її родовід . Наприклад, могла зберегтися щеняча картка - тимчасовий документ, що видається цуценяті перед отриманням родоводу. Також підтвердженням може служити клеймо, яке ставиться породистої собаці при підтвердженні її статусу.
2
Для отримання нових документів зверніться до заводчику, у якого ви купували тварину. Він зробить необхідний запит до Російської кінологічної федерації і надішле вам дублікат документа. У той же час, якщо у вас збереглася щеняча картка собаки, значить, процес оформлення родоводу не був завершений. У цьому випадку собака повинна буде прийняти участь в офіційній виставці. На ній судді зможуть оцінити відповідність тваринного породі і його походження. При відсутності неприйнятних вад в екстер'єрі і поведінці ваша тварина буде визнано породистим і піддано спеціальному клеймуванню. Після цього заводчик зможе обміняти картку цуценя на повноцінну родовід для вашої собаки. Ці послуги вам потрібно буде сплатити, тариф Завіт від конкретного заводчика.
3
У тому випадку, якщо ви не знаєте, хто був заводчиком даної тварини, наприклад, якщо ви купили собаку з рук або знайшли її на вулиці, відновіть родовід по клейму. Це можна зробити, написавши або особисто звернувшись до Російської кінологічної федерації. Її сайт - http://rkf.org.ru/Ви повинні будете повідомити їм номер, вказаний на клеймі. По ньому фахівці зможуть визначити породу і заводчика. Оформлення нових документів ви можете зробити безпосередньо у федерації, якщо підтвердиться наявність цього клейма в їхній базі даних. Офіс організації знаходиться в Москві за адресою вулиця Готельні, будинок №9, 5 поверх. Писати ж їм слід на абонентський ящик - 127106, Москва, а/я 28.
Щоб правильно і повно скласти свою родовід , потрібно проробити величезну роботу, тому багато людей не знають, з якого боку до неї підійти. Спробуйте тільки почати свою родовід - це просто і допоможе вам краще дізнатися про минуле вашої родини.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет
  • Диктофон
  • Квитки до рідного міста вашій пробабушкі
Інструкція
1
Почніть складати родовід з себе. Напишіть ваше повне ім'я, дату і місце народження, сімейний стан та іншу інформацію, яку вважаєте за потрібною.
2
Додайте імена ваших батьків і запишіть про них стільки інформації про їхнє життя скільки можливо. Не забудьте згадати дівоче прізвище вашої матері.
3
Розпитайте батьків та їхніх батьків будь-яку інформацію про їх найближчих родичів, яку вони можуть згадати.
4
Попросіть членів вашої родини пошукати будь-які документи, що стосуються їхнього життя: свідоцтво про народження, про шлюб, про смерть і т.п. Зробіть копії знайдених документів і прикладіть їх до родоводу.
5
Перевірте інформацію про рідних містах ваших прабатьків на історичних сайтах. Спробуйте пошукати згадки прізвищ і знайти додаткові дані про минуле родини.
6
Здійсніть подорож на батьківщину ваших нащадків. Досліджуйте місцеві церкви, цвинтаря та місцеві бібліотеки на предмет інформації, яка могла б допомогти доповнити складену вами родовід .