Як зв'язати чоловічий шарф. пов'язати шарф для чоловіків.

Зв'язати чоловічий шарф може навіть сама недосвідчена в'язальниця - це дуже проста модель. Але й проста річ може стати хорошим подарунком для чоловіка, якої він буде пишатися, особливо якщо вона пов'язана акуратно, а колір або поєднання кольорів підібрано зі смаком.
Вам знадобиться
  • Пряжа (3-5 мотків залежно від довжини і товщини нитки)
  • Спиці (номер спиць підбирається в залежності від товщини пряжі)
  • Ножиці
  • голка з широким вушком для закриття петель
  • Початкові навички в'язання (набір і закриття петель, в'язання гумки)
Інструкція
1
Для початку зв'яжіть зразок, щоб розрахувати кількість петель для обраної ширини шарф а. Для цього відв'яжіть квадрат приблизно 12х12 см тим узором, який ви вибрали для шарф а. Виперіть, висушіть, злегка пропрасуйте і порахуйте кількість петель зразка в 10 см. Скажімо, в 10 см вийшло 25 петель, значить, 1 см = 2,5 петлям. Вам потрібен шарф шириною 20 см, значить, множимо 20 на 2,5, отримуємо 50 петель, саме стільки петель вам потрібно буде набрати на спиці для потрібної ширини.
2
Наберіть на спиці потрібну кількість петель і в'яжіть обраним узором потрібну довжину шарф а.
3
Коли у вас буде закінчуватися черговий моток пряжі, намагайтеся з'єднувати його з новим у самого краю в'язання, тобто з нового ряду, а не в середині. Нитки набагато легше ховати в кромочні петлі, і виглядати шарф буде тоді акуратніше.
4
Завершувати шарф можна або спицями, або голкою з широким вушком, в яке втягається сама нитка від пряжі. При в'язці гумкою петлі закривайте по малюнку, тобто в'яжіть поперемінно лицьовими і виворітними, а кожну попередню петлю протягуйте через наступну. Так край шарф а виглядатиме акуратним, схожим на початковий край.
5
Обріжте нитку, закріпіть і сховайте кінці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IrIAmDxMarU
Зверніть увагу
Стирайте готовий виріб в трохи теплій воді (до 30С), щоб воно не деформувалося і не злиняти. Не вичавлювати, а дайте воді стекти (розмістіть шарф над ванною на спеціальній сітці для стікання води) .Сушіте в'язане виріб на горизонтальній поверхні в розкладеному вигляді.
Корисна порада
З товстої пряжі на товстих спицях шарф в'яжеться набагато швидше. До того ж виглядає стильно і модно, оскільки велика в'язка ось уже кілька сезонів знаходиться в фаворі моди.