Як вивести камені з печінки. Як вивести холестерин з печінки.

Головною причиною утворення каменів у печінки є порушення обміну речовин внаслідок малорухливого способу життя, тривалих перерв у прийомі їжі, що викликають застій жовчі, зловживання їжею з підвищеним вмістом жирів, холестерину, тваринного білка. Також негативний вплив на каменеутворення робить алкоголь, лікарська інтоксикація організму, дисбаланс між вступником в організм кальцієм і кремнієм. Захворювання супроводжується колючими болями в підребер'ї.
Вам знадобиться
  • - сорбіт;
  • - верес;
  • - овочеві соки;
  • - суниця;
  • - червона горобина.
Інструкція
1
При постійних ниючих і колючих болях, тяжкості в правому підребер'ї, нудоти необхідно звернутися до лікаря, який призначить необхідні аналізи крові і сечі, а також направить на ультразвукове дослідження органів черевної порожнини.
2
У разі виявлення каменів у печінці призначають медикаментозне лікування, але, можливо, може знадобитися і оперативне втручання, ультразвукове дроблення каменів (при невеликих розмірах конгломератів).
3
При лікуванні захворювання в легкій формі використовуйте досвід народної медицини, яка рекомендує при каменях в печінці застосовувати сокотерапію, прийом зборів лікарських трав та ін.
4
Ефективному видаленню з печінки паталогічна зміненої жовчі, мікробів, солей холестерину і білірубіну у вигляді піску і дрібних конгломератів сприяє очищення сорбітом. Візьміть 2 повні, з гіркою, столові ложки сорбіту і залийте 250 мл окропу. Попередньо приготуйте грілку з гарячою водою. Випивши розчин сорбіту в гарячому вигляді, лягайте правим боком на грілку і перебуваєте в даному положенні до тих пір, поки не почнуться позиви в туалет.
5
Процедуру рекомендується проводити в дні, коли немає необхідності залишати будинок. Вона вважається ефективною в тому випадку, коли відзначається зменшення тяжкості і болю в правому підребер'ї і поява прискореного стільця. Тюбаж проводите на початку лікування один раз на 5 днів, потім один раз на тиждень, раз - на два тижні.
6
При каменях у печінці рекомендується настій вересу. Залийте 20 грам трави 600 мл окропу в термосі. Наполігши протягом 2-х годин, процідіть. Приймайте по 15 мл настою через кожні 2 години. Курс - 14 днів.
7
У літній час пийте суміш соку селери з морквяним, кабачковим, огірковим, томатним соками в пропорції 1: 2.
8
Також рекомендується в літній сезон приймати натще по склянці суниці протягом 3 тижнів.
9
Досить ефективним способом лікування каменів у печінці є прийом соку червоної горобини по 0,25 склянки 2-3 рази на день за півгодини до їжі протягом 1,5-2 місяців.
Зверніть увагу
Будь-яке лікування засобами народної медицини починайте тільки після консультації з лікарем.