Як нарізати візитки. Як поділити лист на 8 візиток в ворде.

Візитка не тільки несе важливу інформацію про компанію або людину, але й має естетичну цінність. Вона повинна бути елегантно і строго оформлена, надрукована на папері хорошої якості і акуратно вирізана.
Вам знадобиться
  • - аркуші з надрукованими візитками;
  • - ножиці;
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - канцелярський ніж;
  • - гільйотинний, шабельний або дисковий різак.
Інструкція
1
Якщо ви надрукували візитки в програмі Word, то подивіться - по краю листа є мітки, які опиняться за межами візиток після нарізки. Оцініть свої можливості, якщо у вас немає для нарізки візиток нічого, крім ножиць, за допомогою лінійки накресліть лінії зрізу. Для цього прикладіть лінійку так, щоб з'єднати внутрішні кінці міток і олівцем дуже тонко проведіть лінію.
2
Таким чином з'єднайте все мітки, розкресливши лист на прямокутники. Перевірте, всі вони повинні бути одного розміру. Візьміть ножиці і акуратно розріжте візитки. Потім візьміть ластик і зітріть олівцеві лінії по краях візиток.
3
Якщо крім лінійки у вас є канцелярський ніж, обійдіть без расчерчіванія. Просто прикладіть лінійку до країв міток, добре притисніть і з зусиллям проведіть ножем уздовж лінійки. Таким чином можна розрізати одночасно кілька аркушів, вирівнявши їх по краю. Під листи при цьому покладіть обробну дошку або непотрібний картон, оскільки ніж проріже листи візиток наскрізь.
4
Якщо необхідність нарізати візитки або інші поліграфічні матеріали (наприклад, календарі) у вас з'являється регулярно, придбайте дисковий, шабельний або гільйотинний різак. Зверніть увагу, дисковим різаком зручно також розрізати великоформатні аркуші, а шабельним важко різати стопки паперу великої товщини.
5
Щоб розрізати папір на візитки гільйотинним ножем, складіть листи в стопку і вирівняйте по краю, притисніть спеціальним затискачем. Якщо є необхідність, відзначте лінійкою місце різання.
6
Підведіть стопку до місця різання і приберіть руки. Опустіть важіль гільйотини і перевірте якість різання.
7
Завжди спочатку обрізайте краю аркуша, оскільки навіть хороший принтер друкує небагато криво, тобто візитки розташовуються під кутом до сторін аркуша.
8
Після того як краю будуть ідеально рівними, наріжте стопку на смуги, уздовж аркуша. Складіть смуги разом і розріжте їх на окремі стовпчики. Якщо кількість смуг або стовпчиків парне, зручно спочатку розрубати лист посередині, потім скласти стопки разом і знову розділити навпіл.
Створення власного інтернет- сайта завжди починається з розробки ескізу і майбутнього дизайну, а також невід'ємною частиною цієї розробки є візуалізація оформлення сайта в Фотошопі і розрізування готового оформлення на блоки для подальшої верстки. Уміння правильно нарізати картинку оформлення сайта безпосередньо впливає на подальший успіх верстки і на коректність розміщення графічних файлів на сервері.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі створений дизайн-макет, який представляє собою цілісне зображення потрібного дозволу. На панелі інструментів в Фотошопі виберіть інструмент раскройки (Slice). Тимчасово відключіть видимість всіх текстових шарів, полів введення, іконок і подібних елементів.
2
Проведіть за допомогою обраного інструменту напрямні лінії, за якими ви розріжете сайт - ці лінії на зображенні будуть зеленого кольору. Акуратно розділіть цільний макет на структурні елементи потрібного розміру і кількості.
3
Продумайте, як ви будете нарізати зображення - в ньому не повинно бути занадто великої кількості окремих елементів. Для створення направляючих ліній наведіть курсор на верхню лінійку над зображенням, клікніть лівою кнопкою миші і протягніть вниз напрямну. Відпустіть кнопку миші.
4
Після того як всі напрямні будуть встановлені (як вертикальні, так і горизонтальні), переходите до нарізки макета.
5
За допомогою обраного вище інструменту раскройки наріжте макет, клікаючи лівою клавішею миші на початку кожної направляючої і розтягуючи з'явилося поле до розміру потрібного об'єкта, який ви хочете вирізати. Відпустіть ліву кнопку миші, щоб в лівому куті вирізаного фрагмента з'явився порядковий номер.
6
Відкоректуйте кордону фрагментів, розтягуючи їх вручну. Для того щоб зберегти нарізані частини загального зображення, клікніть в меню File опцію «Зберегти для Web-сторінок» і виберіть формат JPEG. У вікні збереження вкажіть «Все фрагменти».
7
Після збереження вирізаних фрагментів зображення окремо збережіть всі візуальні елементи оформлення сторінки - текстові блоки, кнопки, лінії і так далі.