Як оформити візу до Бельгії.

Щоб поїхати в Бельгію , громадяни Росії повинні отримати шенгенську візу категорії «С». Володарям мультивізи це робити необов'язково, а тим, у кого її немає, слід подбати про оформлення всіх необхідних документів заздалегідь.
Інструкція
1
Почніть оформлення візи вчасно. Рекомендується подавати документи на її отримання не раніше ніж за 90 днів, але не пізніше, ніж за 3 тижні до наміченої дати поїздки в Бельгію. Як правило, віза видається протягом 5-10 робочих днів з дня подачі заяви, однак цей процес може і затягнутися з тих чи інших причин.
2
Уточніть, чи є у вас шенгенська віза, і якщо так, то який термін її дії. Якщо терміни не дозволяють вам відправитися до Бельгії за наявною візі, вам доведеться або чекати, поки термін її дії закінчиться, або йти в посольство Бельгії і просити закрити її достроково.
3
Зберіть усі необхідні документи. Зокрема, слід взяти закордонний паспорт, термін дії якого повинен перевищувати 3 місяці з моменту закінчення наміченої поїздки в Бельгію, медичну страховку із сумою покриття більше 30000 євро і фотографію 5х5. Візьміть з місця роботи довідку, яка підтверджує, що ваш щомісячний дохід перевищує 25000 рублів. Також оплатіть візовий збір і візьміть квитанцію, що підтверджує факт оплати.
4
Заповніть анкету на візу. Зверніть увагу: її можна заповнити англійською, німецькою, французькою або нідерландською мовою. Анкету російською мовою, у вас не приймуть, тому заздалегідь потурбуйтеся про її оформлення, особливо якщо ви не дуже добре знаєте перераховані вище мови.
5
Зверніться до візового відділу посольства Бельгії. Спочатку слід зателефонувати туди і записатися на прийом, а потім з'явитися в призначений час з пакетом документів. Пред'явіть всі документи співробітнику посольства і виконуйте вказівки, які він вам дасть.
6
Будьте коректні і ввічливі в спілкуванні, а якщо ви отримаєте відмову в отриманні візи, спокійно довідаєтеся, чим він був викликаний, і що вам тепер слід робити. Зверніть увагу: при отриманні відмови в оформленні візи оплачений вами консульський збір співробітники посольства вже не повернуть.