Як викликати екранну лупу. Як викликати лупу на iphone.

Екранна лупа - це додаток, що дозволяє збільшувати зображення на екрані комп'ютера. Така можливість знадобиться в першу чергу тим, хто зазнає труднощів при перегляді невеликих за розміром об'єктів.
Інструкція
1
Клацніть по кнопці «Пуск», яка знаходиться в лівому нижньому куті екрану. Виберіть пункт «Стандартні». Якщо ви не бачите написи «Стандартні» в списку, що розкрився, то спочатку клацніть по пункту «Усі програми». Потім у переліку встановлених програм виберіть «Стандартні».
2
Клацніть по розділу «Спеціальні можливості», і в списку виберіть пункт «Екранна лупа». Після цього перед вами з'явиться вікно зі збільшеним зображенням знаходяться перед вами об'єктів. Вікно програми спочатку буде розтягнуто на всю область екрану.
3
Для того щоб переглянути елементи в тій частині екрана, яка не видно у віконці «Екранній лупи», перемістіть курсор за допомогою миші в потрібну сторону. Для наближення картинки натисніть на кружечок з плюсом. Якщо ви хочете віддалити зображення, то клацніть по кружечку з мінусом.
4
Для того щоб збільшити не весь екран, а тільки якусь певну його область, увійдіть в меню «Види» і виберіть пункт «Збільшення». У цьому режимі «Екранна лупа» буде переміщатися разом з курсором. У віконці програми будуть показуватися в збільшеному вигляді тільки об'єкти поблизу вказівника.
5
Якщо ви хочете, щоб «Екранна лупа» була закріплена в якій-небудь частині екрану, то в меню «Види» виберіть розділ «Закріплено». Ця операція дозволить зробити розташування вікна програми від переміщення курсора.
6
Для того щоб управляти «Екранній лупою» за допомогою клавіатури, натисніть на зображення шестерінки в меню програми і в списку відзначте пункт «Слідувати за фокусом клавіатури». Тепер при натисканні клавіші з відповідною стрілкою у віконці лупи буде показуватися потрібна область екрану.
7
Якщо вам необхідно збільшення в процесі введення тексту, також поставте галочку навпроти напису «Екранна лупа слід за точкою вставки тексту». Ця можливість дозволить при наборі тексту обійтися без використання миші або клавіш зі стрілками.