Як виїхати за кордон.

Виїзд за кордон , будь то відрядження, шопінг або, скажімо, бажання подивитися на творіння древніх майя - справа непроста. І якщо для подорожі по просторах рідної країни потрібен лише квиток на поїзд, літак або автобус, то для того, щоб перетнути кордон , знадобляться спеціальні документи.
Інструкція
1
Паспорт громадянина РФ дійсний тільки на території нашої країни. Для того щоб вас могли "ідентифікувати" за кордоном, потрібно оформити закордонний паспорт. Це не надто складна, але досить марудна процедура. Щоб випустити вас за кордон , співробітники ВВІРу повинні будуть переконатися в тому, що ви не судимі, не маєте доступу до державних таємниць і маєте достатньо коштів на рахунку, щоб відправитися в путешествіе.В 2010 з'явилася можливість подати документи на оформлення закордонного паспорта через інтернет, що значно спростило життя тим, хто хоче виїхати за кордон .
2
Після того, як паспорт отриманий, ви зможете планувати подорож. Для того щоб відвідати більшість країн, громадянину РФ потрібна віза. Зі списком країн, які готові прийняти співгромадян без оформлення візи, можна ознайомитися на спеціальних сайтах.Правіла отримання візи можна знайти на сайті посольства тієї країни, яку ви збираєтеся відвідати. Вимоги можуть незначно відрізнятися, але загальними правилами є: оплата консульського збору, заповнення спеціальної анкети, надання пакета документів (в яких є відомості про ваше місце роботи, розмір заробітної плати, підтверджена бронь готелю і копії квитків) .Всі ці документи необхідні для того, щоб підтвердити, що в чужу країну ви будете в'їжджати на певний час, не збираєтеся нелегально в ній жити і працювати.
3
Після того як закордонний паспорт із заповітним штампиком опинився у вас в руках, можна повертатися додому і радісно збирати валізи. Все найцікавіше попереду.