Як провести детоксикацію.

Шкідливі для людського організму речовини можуть потрапляти через органи дихання, шкіру і шлунково-кишковий тракт. На щастя, природою передбачено природне очищення від токсинів, що найчастіше і відбувається. Але в сучасному світі, з його поганою екологією і не завжди розумним використанням досягнень хімії, отруйних речовин занадто багато. До того ж люди і самі послаблюють себе нікотином, алкоголем, малорухливим способом життя і рясним харчуванням. Тому іноді організм потребує допомоги. Детоксикацію можна проводити і в медичній установі, і вдома.
Інструкція
1
Перед тим як почати детоксикацію, переконайтеся в тому, що вона потрібна. Зверніть увагу на такі симптоми, як частий головний біль, відчуття втоми навіть вранці, проблеми з шлунком, запори, вспухшіе суглоби, болі в спині, підвищена чутливість до різних хімічних речовин, у тому числі що містяться в косметиці та парфумерії.
2
Пройдіть обстеження у фахівців, щоб ці загальні симптоми не переплутати і не пропустити якесь серйозне захворювання - хвороби серця, ендокринної системи, алергію і т.д. Буде непогано, якщо ви порадите з лікарем, в якій формі краще проводити очисні процедури.
3
Поцікавтеся у медиків, які методи може запропонувати сучасна медицина для очищення організму. За медичними показниками, наприклад, проводиться плазмаферез, ефективне видалення шкідливих речовин з крові. Крім того, в поєднанні з лікарськими засобами відмінний лікувальний ефект надає кишковий лаваж (колонотерапія). Промивши кишки, ви можете допомогти організму боротися не тільки з інтоксикацією, але і з багатьма хронічними захворюваннями. Але пам'ятайте, що приймати самостійне рішення проводити які-небудь процедури не можна, оскільки є протипоказання.
4
В домашніх умовах не поспішайте пробувати дієти, проносні і діуретичні засоби, клізми і модні спалювачі жиру. Пам'ятайте, що, по-перше, застосування сильних засобів є стресом для організму (і так, по видимому, у вас ослабленого), по-друге, ви можете вимити зі свого організму корисні речовини і, по-третє, вони можуть бути просто шкідливі для вас. Тому спочатку переконайтеся в тому, що ці кошти вам не зашкодять.
5
Скористайтеся таким дідівським методом, як російська лазня. Ще більший ефект ви отримаєте, якщо замовте спеціальний лімфодренажний масаж.
6
Спробуйте робити масаж з використанням підходящих ефірних масел. Виведення токсинів через пори шкіри поліпшить також регулярний прийом ванн з морською сіллю. Ці ж засоби, що знімають напругу і стреси, в комплексі з дихальною гімнастикою допоможуть зменшити кількість шкідливих речовин в організмі.
7
Регулярно влаштовуйте собі «розвантажувальні» дні у вигляді відмови від застосування різних засобів по догляду за тілом - від кремів до антиперспірантів.
8
Зверніть особливу увагу на те, яку воду ви п'єте і що їсте. Більшість токсинів потрапляє через травну систему. Обов'язково фільтруйте воду, а по можливості, вживайте столову мінеральну. Для детоксикації організму корисно вживати зелений і різні трав'яні види чаю. Якщо у вас немає проблем з серцем або нирками, пийте більше води, намагайтеся довести добову кількість рідини до 2-2,5 літрів.
9
Приберіть з холодильника і кухонних шафок все пакетовані, готові продукти (вони містять шкідливі консерванти). Скоротіть до мінімуму вживання консервації та страв з очищеного зерна, але тільки не перестарайтеся - зовсім видаляти це з раціону не можна.
10
Замість цукру намагайтеся їсти натуральні солодкі продукти, такі, наприклад, як мед, патока або стевія. З білкової їжі віддайте перевагу курчаті, рибі, горіхам, яйцям, бобовим культурам.
11
Щоб відновити нормальну роботу печінки і підшлункової залози, періодично проводите низькокалорійну дієту. Можна це робити за сезонним принципом. Відмовтеся від вживання смаженої, жирної, копченої їжі, солодощів і солоних продуктів. По можливості їжте свіжі овочі і фрукти.