Як намалювати новорічний куля.

Серед різноманіття новорічних іграшок особливе місце займає ялинковий кулю . Існує припущення, що його прообразом послужило звичайне яблуко. Саме цими фруктами в середні століття прикрашалися святкові дерева. Уособлювали вони родючість і багатство. Ялинка, прикрашена кульками, виглядає дійсно розкішно.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - олівець;
  • - фарби;
  • - кисть;
  • - клей;
  • - стрази, бісер або паєтки;
  • - декоративна стрічка;
  • - ножиці;
  • - шматок тканини.
Інструкція
1
Виконайте основу новорічного кулі простим олівцем. Для цього намалюйте на папері окружність потрібного розміру. Якщо не виходить накреслити її від руки, використовуйте циркуль. Підійде також який-небудь предмет, що має округлу форму, наприклад, скотч.
2
Домалюйте зверху невелику фігуру у вигляді трапеції і петельку зав'язки. Тепер нанесіть зображення на готову основу. Зробити це можна самими різними способами.
3
Спосіб перший. Виконайте начерк олівцем малюнка всередині кола. Намалюйте ялинову гілочку, сніговика або казковий будиночок. Красиво виглядатиме смужка геометричного орнаменту в центрі або вінтажний візерунок, що нагадує мотив морозного скла.
4
Раскрасьте кулю і малюнок всередині його фарбами. Дайте висохнути. В довершення додайте мерехтіння за допомогою спеціальних фарб з блискітками.
5
Спосіб другий. Пофарбуйте коло в потрібний колір. Дайте фарбі висохнути. Наклейте поверх різнокольорові стрази, паєтки або бісер у вигляді ажурного візерунка. Наприклад, у вигляді сітки з ромбів.
6
Для цього нанесіть клей тонкими ниточками на розфарбовану поверхню і викладіть візерунок блискітками. З декоративної стрічки зав'яжіть невеликої бантик. Наклейте його на верхню частину вашого кульки, в тому місці, де знаходиться елемент кріплення.
7
Спосіб третій. Виготовте шаблон кола потрібного вам розміру з картону. Прикладіть його до шматка тканини з виворітного боку. Обведіть, виріжте. Наклейте деталь на папір. Краще всього використовувати однотонну тканину з гладкою поверхнею.
8
контурними фарбами нанесіть узор на поверхні тканини. Наприклад, намалюйте сніжинку або квітку. Потім обведіть тканину по окружності. Ваш новорічний куля готова.
Корисна порада
Якщо ви хочете підкреслити крихкість і прозорість скла, виберіть для малювання акварель. Для того щоб ваш новорічний куля вийшов яскравим і барвистим, виконайте його гуашшю.
Навчання малюванню починається з основних геометричних фігур. Щоб розібратися в принципах побудови будь-якого предмета, вам необхідно буде подумки розкласти його на вже знайомі форми - конус, куб, циліндр, куля. Розберемося, як малювати останній.
Вам знадобиться
  • Папір, олівці 2Т, Т, ТМ, 2М, 4М
Інструкція
1
Визначте положення фігури на аркуші. Не варто малювати об'єкт прямо в центрі, залишаючи багато простору навколо. Адже необхідно зарезервувати місце ще й для падаючої тіні від кулі, кордонів передньої і задньої площині. Водночас не давайте кулі «прилипати» до краю листа.
2
Для побудови використовуйте олівець твердістю 2Т (не перестарайтеся з натиском - допоміжні лінії доведеться прати) .Проведіте горизонтальну і вертикальну осі предмета, на рівних відстанях від центру відзначте краю окружності. За допомогою олівця (використовуючи його як лінійку - це краще тренує окомір) відміряйте цю відстань на осях і відкладіть таке ж між осей. З'єднайте намічені точки в окружність.
3
Візьміть будь-який предмет кулястої форми - апельсин, клубок ниток, м'яч для настільного тенісу (краще не дуже темного кольору і матовою поверхнею). Використовуйте його, щоб зрозуміти, як світло падає на кулю і розподіляється по його поверхні.
Корисна порада
Контури предмета та падаючої тіні не повинні бути яскравіше, ніж штрихування.