Як перефарбувати раму.

Вікно піддається постійному негативному впливу як зовні, так і всередині приміщення: опади, перепади температури, вологість або сухість і багато іншого. Тому матеріали для фарбування та обробки рами повинні відповідати умовам. Робота ж повинна виконуватися акуратно і без поспіху.
Вам знадобиться
  • - скребок;
  • - шпаклівка для дерева;
  • - наждачний папір;
  • - тиксотропна (желеобразная) грунтувальна фарба;
  • - малярська стрічка;
  • - антисептична просочення для дерева;
  • - алкідна і акрилова фарби.
Інструкція
1
Для початку ви повинні видалити стару фарбу. Зробіть це за допомогою скребка. Тепер зашпаклюйте всі утворилися тріщини і ямочки спеціальною шпаклівкою по дереву. Дочекайтеся, коли вона висохне (приблизно через годину або два), і розрівняйте поверхню наждачним папером.
2
Всю утворену шліфувальну пил приберіть пилососом і вологою ганчіркою. Загрунтуйте раму спеціальної желеподібної (тиксотропної) грунтувальною фарбою. Завдяки такій грунтовці поверхня стане рівною і гладкою, що значно полегшить процес фарбування рами і поліпшить зовнішній вигляд.
3
Дайте грунтовці повністю висохнути, зазвичай на це йде 24 години. Якщо на вашому вікні є іржа від металевих деталей, постарайтеся повністю видалити її. Все підвладні іржі елементи (кріплення, цвяхи і т.д.) обробіть спеціальною ґрунтовкою. Тільки після цього можна переходити до фарбування.
4
Очистіть поверхню від усього пилу і волосків, інакше вони зіпсують зовнішній вигляд пофарбованої рами. Постарайтеся починають ваше вікно (якщо воно цього потребує) до фарбування.
5
Попередньо оклейте краю скла малярською стрічкою. Але так, щоб між скотчем і рамою залишилося приблизно два міліметри. Це дозволить фарбі закрити всі щілини між рамою і склом, що важливо для поліпшення теплоізоляції.
6
Рама перед подальшою роботою повинна бути повністю чистою і сухою, її вологість повинна бути не більше 20%. Виберіть для фарбування трохи хмарний і теплий день, без сильного вітру, що несе пил. Температура повинні бути не нижче +5 'С, а вологість повітря не вище 80%.
7
Обробіть зовнішню частину рами антисептичної просоченням для дерева. Для фарбування внутрішньої частини вікна використовуйте алкіду фарбу з додаванням масла. Вона досить міцна і еластична, тому підходить для обробки дерев'яної віконної рами.
8
Зовнішню частину рами пофарбуйте акриловою фарбою для зовнішніх робіт. Акрил не сховає текстури дерева, що додасть додатковий декоративний ефект. Підвіконня слід пофарбувати алкидной фарбою, тільки міцнішою. Намагайтеся зафарбувати навіть важкодоступні місця. Видаліть малярську стрічку відразу після фарбування.