Як зробити підставку під акваріум. ка зробити саморобну підставку під акваріум.

Акваріум з усім необхідним обладнанням і мешканцями коштує недешево, тому не завжди після цієї покупки залишаються гроші на тумбу. При достатній вправності і наявності інструментів можна спробувати виготовити підставку самому. Це є виходом і для тих, кого не влаштовує розмір, стиль або колір наявних у продажу виробів.
Вам знадобиться
  • - ДСП;
  • - меблева фурнітура;
  • - крайка;
  • - праска.
Інструкція
1
Оберіть місце, де стоятиме акваріум з тумбою, враховуючи розмір ємності. Накресліть схематично майбутню підставку на аркуші паперу і нанесіть всі розміри. Розмітьте розташування полиць і їх висоту. Прикиньте, розміри предметів, які будете там зберігати.
2
Оберіть колір ДСП в каталозі, щоб він збігався з відтінком вже існуючої меблів. Креслення тумбочки можна створити, користуючись спеціальними комп'ютерними програмами Базис-мебляр, Autocad або іншими подібними ім. На креслення нанесіть розміри кожної деталі, щоб точно розрахувати витрату матеріалу.
3
Намітьте отвір для проводів на задній стінці, якщо у вас якийсь із приладів буде захований всередину тумбочки. Матеріал беріть якісний, щоб майбутня підставка витримала вагу акваріума.
4
Розпилювання ДСП краще довірити професіоналам, робота лобзиком не надто акуратна. Зазвичай на будівельних ринках є і верстати для розпилювання таких матеріалів. В результаті у вас залишаться чисті акуратні деталі тумбочки.
5
Підберіть якісну фурнітуру, враховуючи кількість дверей і полиць. Не забудьте придбати і клейову кромку для ДСП. Візьміть свердло відповідного під кріплення діаметру. Свердлите отвори за заздалегідь наміченим олівцем мітках, вони повинні розташовуватися симетрично. Шестигранником стягніть комформати (меблевий кріплення). У вас вийде каркас шафки-тумби.
6
Закріпіть дверцята до стінок за допомогою навісів чи напрямних, якщо ви хочете мати двері-купе. Прикрутите полкодержатели або куточки для розміщення полиць. Підправте їх, якщо щось коштує косо.
7
Пріверніте ніжки на дно тумбочки. Для приклеювання кромки візьміть рушник і праска. Розігрійте праску і через тканину пропрасовуйте акуратно прикладену до краю ДСП крайку. На комформати надіньте пластмасові заглушки.