Як налаштувати веб-камеру в ноут. Налаштування веб камери на ноутбуці.

Більшість сучасних ноутбуків мають веб-камеру, вбудовану їх в корпус. Користувачам таких ноутбуків немає необхідності в спеціальній її налаштування. Але часом власників не влаштовує якість вбудованої камери, і тоді набувається окрема, яку треба правильно встановити і налаштувати. Як правило, ніяких серйозних налаштувань для звичайних веб-камер не передбачено, з цим завданням може впоратися практично будь-який користувач.
Вам знадобиться
  • - веб-камера;
  • - диск з драйверами для веб-камери;
  • - програма для роботи з веб-камерами.
Інструкція
1
Використовуючи вбудовану в корпус ноутбука камеру, перевірте її роботу, зайшовши в меню операційної системи «Мій комп'ютер» і, запустивши значок в розділі «Сканери та камери», відкрийте утиліту. Вона виведе інтерфейс, за допомогою якого настроюється робота камери. Камера при цьому працює як дзеркало, ви побачите в ній себе.
2
Якщо ви маєте окрему камеру, встановіть драйвера від неї (зазвичай диск з ними додається разом з камерою у фірмовій коробці) для коректної роботи USB-відеопристрої.
3
Підключіть камеру після того, як драйвера будуть встановлені. Завдяки їм система сама визначить веб-камеру, встановить і запустить її, відкривши інтерфейс утиліти. Якщо цього не сталося, то натисніть «Пуск» на панелі задач, потім «Усі програми» і в списку папок знайдіть назву вашої веб-камери. Зазвичай папка містить корінь Cam або Web.
4
Запустіть утиліту, якщо вона не запустилася автоматично, двічі клікнувши на її значок. Виникне її інтерфейс, в якому одне з вікон - вид вас з веб-камери. Нахиліть або поверніть її так, щоб повністю було видно ваше обличчя.
5
Огляньте камеру. Трапляється так, що кнопки регулювання різкості зображення знаходяться прямо на ній. У цьому випадку використовуйте ці кнопки для настройки оптимального виду зображення.
6
Якщо кнопок налаштувань на корпусі камери немає, зайдіть в налаштування і відрегулюйте необхідні параметри, наприклад, яскравість, контраст, передачу кольору, додайте за бажанням додаткові ефекти.
7
Якщо настройок безпосередньо в утиліті немає, то налаштуйте веб-камеру за допомогою будь-якої програми для спілкування, наприклад, Skype. Відкрийте пункт меню, пов'язаний з налаштуванням відео або відео і голосу. Для цього зайдіть в «Дзвінки»? «Відео»? «Налаштування відео»? «Налаштування веб-камери». Відрегулюйте за допомогою повзунків необхідні параметри. Якщо ви користуєтеся Агентом від Mail.Ru, то налаштуйте веб-камеру, зайшовши в розділ «Голос і відео» в настройках Агента.
8
Для розширення можливостей роботи вашої камери і для отримання додаткових ефектів використовуйте спеціальні програми, скачавши їх з інтернету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UyCrvmeV4H4