Як накачати біцепс будинку. Як накачати руки будинку.

Гармонійно розвинені руки, як правило, асоціюються з великими біцепсами . Але що робити, якщо на походи тренажерний зал просто немає часу, а мати гарне тіло все-таки хочеться? Вихід простий - накачати біцепс будинку не так вже й складно, достатньо найпростішого спортивного інвентарю й півгодини в день.
Вам знадобиться
  • - Дві гантелі
  • - Штанга
Інструкція
1
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Розімніть плечові суглоби і лікті маховими рухами, спочатку напівзігнутими руками, потім прямими. Робіть махові рухи протягом п'яти хвилин. Цим ви забезпечите собі необхідну підготовку суглобів до майбутніх вправам.
2
Встаньте прямо, спина пряма, дивіться трохи вище рівня вашого зростання. Випрямьтесь шию і, взявши гантелі в руки, притисніть лікті до корпусу. Поперемінно піднімайте кожну руку з середньою швидкістю до плеча і без фіксації в цьому положенні опускайте вниз. Зробіть дванадцять повторів кожною рукою, і повторіть цей підхід чотири рази.
3
Відновіть дихання, візьміть в руки штангу. Встаньте прямо, голова дивиться прямо. Притисніть лікті до тулуба і піднімайте штангу до підборіддя різкими рухами. Повторіть цю вправу тридцять разів в трьох підходах. В останній підхід зробіть п'ятнадцять повторень, можете використовувати невеликий чітінг і більша кількість повторень - в цьому підході необхідно навантажити біцепс настільки сильно, наскільки це можливо.
4
Сядьте на стілець і візьміть в праву руку гантелю з вагою, який ви використовували в першій вправі. Зіпріться трицепсом на внутрішню частину стегна і підніміть її вгору максимально швидко. Після досягнення відмови біцепса поміняйте руку. Робіть цю вправу до того як стеля відмови буде п'ять повторів кожною рукою.
Зверніть увагу
Досить вправляти біцепс раз у два дні, більш часті тренування приведуть до зростанню не маси, а сили.
Корисна порада
Намагайтеся не допускати чітінг у всіх вправах крім тих, в якому він дозволений - цим ви забезпечите навантаження саме біцепса!