Як підключити 2 тюнера до телевізора. тюнер супутниковий з декодировки сигналів.

Телевізори з діагоналлю екрана в 17 і менше дюймів часто обладнані всього одним вхідним відео. Це створює певні труднощі при підключенні відразу двох тюнерів (наприклад, супутникового і кабельного).
Інструкція
1
Ні в якому разі не перемикайте тюнери шляхом почергового приєднання до телевізора їх кабелів. Це створить небезпеку зносу штекерів, а також роз'ємів самого телевізора. До того ж, якщо випадково одночасно торкнутися металевих частин штекера і телевізора, коли вони не підключені один до одного, а значить, їх потенціали не вирівняні, можливий болючий удар струмом.
2
Щоб перемикати кабелі більше не було потрібно, виготовте спеціальний ручний комутатор сигналів. Приготуйте пластмасовий корпус, шість роз'ємів стандарту RCA, а також тумблер, що має дві перемикаючі групи контактів. Переключающей називається така група контактів, яка містить один середній і два крайніх виведення, які приєднуються до середнього по черзі. Тумблер, що містить не одну, а дві групи такого типу, називається двополюсним. Всього у нього шість висновків.
3
Просвердлите в корпусі отвори під тумблер і роз'єми, після чого встановіть всі компоненти. Роз'єми позначте так: «Вхід відео 1», «Вхід аудіо 1», «Вхід відео 2», «Вхід аудіо 2», «Вихід відео», «Вихід аудіо». Загальні контакти всіх роз'ємів з'єднайте між собою.
4
Центральні контакти роз'ємів підключайте так: «Вихід відео» - до середнього висновку першої контактної групи тумблера; «Вихід аудіо» - до аналогічного висновку другої групи. З першим крайнім висновком першої групи з'єднайте центральний контакт роз'єму «Вхід відео 1», з другим крайнім висновком тієї ж групи - аналогічний контакт роз'єму «Вхід відео 2». Аудіовходи підключіть точно так само, але замість першої контактної групи використовуйте другу. Чи не переплутайте номери самих входів, інакше аудіосигнал буде проходити з одного тюнера, а відеосигнал - з іншого.
5
Обесточьте обидва тюнера і телевізор. Перший тюнер підключіть до гнізд «Вхід відео 1» і «Вхід аудіо 1», другий - до гнізд «Вхід відео 2» і «Вхід аудіо 2». Телевізор підключіть до роз'ємів «Вихід відео» і «Вихід аудіо». Після цього включіть всі три пристрої, виберіть на телевізорі відеовхід, а потім переконайтеся, що перемикання положень тумблера змушує телевізор приймати сигнал то з одного тюнера, то з іншого. Аналогічним чином можна підключити до телевізора з єдиним вхідним відео, скажімо, один тюнер і один DVD-програвач. До телевізора з двома входами за допомогою двох таких комутаторів можуть бути підключені чотири пристрої. Єдиним недоліком такого рішення є неможливість перемикання входів з пульта дистанційного керування.
Зверніть увагу
Перед приєднанням і від'єднанням роз'ємів вимикайте всі пристрої. Не торкайтеся одночасно корпусів двох приладів, якщо вони не підключені один до одного, а також одночасно корпусу будь-якого приладу і батареї опалення, змішувача, холодильника або кухонної плити (як газової, так і електричної).