Як змусити начальника підвищити зарплату. Як писати надбавку зарплати.

Якщо поцікавитися у працюючих за наймом про те, наскільки вони задоволені своєю зарплатою, то багато з них відзначать, що вона їх не зовсім влаштовує. Якщо і у вас склалося таке відчуття, то не варто просто сидіти і чекати, коли керівництво здогадається про невдоволення, зреющем у вас в душі. Це навряд чи трапитися. Але ви можете спробувати самі змусити начальника підвищити зарплату.
Інструкція
1
Підвищення заробітної плати - факт, не тільки приємний сам по собі, він ще й є свідченням благополучного розвитку вашої кар'єри, професійного зростання. Тому, навіть якщо ви цілком задоволені тим, скільки ви отримуєте, але сума ця давно не змінювалася, поговоріть з керівником про підвищення. Відразу відмовтеся від того, щоб мотивувати прохання якимись своїми виниклими труднощами і проблемами. Приводом для підвищення заробітної плати може бути тільки ваш професійний ріст або розширення зони відповідальності.
2
Для початку продумайте, яким чином ви можете оптимізувати свою роботу, підвищити її якість і виконувані обсяги. Зробіть так, щоб це підвищення було помітним і на нього не можна було б не звернути увагу. Працюйте понаднормово, не вимагаючи оплати, але фіксуючи документально факти своєї переробки. Не забувайте відзначатися в журналах обліку.
3
Демонструйте керівникам свої знання і широту кругозору в тих питаннях, які не відносяться до вашої безпосередньої компетенції, але насущні для вашої компанії. Давайте зрозуміти, що ви готові взятися за вирішення додаткових завдань, і що вас не лякає відповідальність.
4
Не бійтеся помилок, якщо вам доручено виконання нового для вас справи. Не соромтеся, консультуйтеся з більш досвідченими співробітниками. Звертатися за допомогою до керівника ви можете тільки в тому випадку, якщо можете запропонувати кілька варіантів готових цікавих рішень. У цьому випадку ви будете мати можливість продемонструвати не своє незнання або нерішучість, а креативність і компетентність.
5
Постійно навчайтеся, освоюйте нові методики і технології, будьте в курсі новацій в тій області, в якій ви працюєте. Не соромтеся демонструвати свої знання і готовність в їх розширенні.
6
Якщо ви відчуваєте себе готовим до того, щоб почати розмову про підвищення зарплати, підготуйте звіт або довідку про те, наскільки ви корисні вашої компанії, який прибуток приносить ваша діяльність. Такий «самопіар» також може вплинути на те, що керівництво не відмовить вам і підвищить зарплату.
Люди звикли жити в суспільстві, і подобатися оточуючим хочуть усі. Навіть ті, хто заявляє, що їм не важлива думка інших людей, в глибині душі вкрай засмучуються, дізнавшись, що вони подобались. Звичайно, сподобатися абсолютно всім неможливо. Однак якщо прислухатися до ряду рекомендацій, кількість друзів може бути значно більше.
Інструкція
1
Для того, щоб подобатися людям, необхідно в першу чергу завжди пам'ятати золоте правило спілкування: завжди сприймайте оточуючих так, як би хотіли, щоб вони ставилися до вас. Кожен хоче мати в оточенні побільше доброзичливих і цікавих людей. Тому не варто постійно занурювати друзів і знайомих у вир власних проблем і переживань. Побільше посміхайтеся, не бійтеся робити компліменти. Будьте ввічливі - це підкуповує більшість людей.
2
Не критикуйте інших людей. Ставтеся до них якомога більше терпиміше. Пам'ятайте, що свої недоліки є у кожного. Спробуйте не вступати в суперечки. Якщо вас просять озвучити власну думку, то підносити його як єдино вірне буде помилкою. Будьте обережні, даючи поради. Особливо якщо вас не просять цього робити.
3
У спілкуванні з іншими людьми спробуйте побільше слухати, ніж розповідати. Проявіть щирий інтерес до них. Спробуйте розташувати співрозмовника до себе. Говоріть спокійним голосом, уникаючи підвищених тонов.Еслі ви праві, що не співайте. Це може значно вразити гордість іншої людини і викликати негатив.
Зверніть увагу
Для того, щоб вас всі полюбили, потрібно обов'язково самому навчитися любити себе.
Корисна порада
Усі пам'ятають чудовий радянський фільм "Найчарівніша і найпривабливіша". Рекомендації, які даються в ньому дівчині, цілком можна застосувати на практиці. Невеликий аутотренінг перед виходом допоможе відчувати себе більш впевнено, а також залучати більше захоплених поглядів.