Як розвинути неймовірні здатності пам'яті.

Дату свого народження, імена близьких і друзів, назва міста, в якому живе - все це людина пам'ятає і ніколи не забуде. Однак іноді в пам'яті залишаються абсолютно незначні і даремні речі, наприклад, як була одягнена продавщиця в магазині або яка музика звучала в автобусі. Давно доведено, що люди використовують всього лише десяту частину можливостей своєї пам'яті, але цілком реально навчитися управляти нею і запам'ятовувати все, що дійсно важливо для вас.
Вам знадобиться
  • - тексти для запам'ятовування,
  • - розвиваючі ігри,
  • - блокнот і ручка.
Інструкція
1
Почніть правильно харчуватися. Якщо вам здається, що немає ніякого зв'язку між харчуванням і поліпшенням пам'яті, ви помиляєтеся. Повноцінна, різноманітна і корисна їжа сприятливо вплине на можливості пам'яті.
2
Займайтеся спортом, адже і від вашого фізичного здоров'я залежить стан пам'яті. Крім того, фізичні вправи збільшують приплив крові до мозку. Грайте в розвиваючі ігри. Це можуть бути шашки, шахи, кросворди, складання слів. Подібні ігри стимулюють роботу мозку і допоможуть вам швидше думати і більше запам'ятовувати.
3
Кожен день вчіть невеликі тексти. Мозок повинен постійно перебувати в тонусі. Повторюйте вчинений уривок кілька разів на день, через деякі проміжки часу. Напевно ви часто чули фразу «повторення - мати навчання». Вона якнайкраще підтверджує, що це один з найвірніших способів розвинути пам'ять.
4
Намагайтеся запам'ятовувати всі деталі, які вас оточують. Якщо ви кожен день ходите одним і тим же маршрутом на автобусну зупинку, намагайтеся знаходити відмінності. Це може бути кількість перехожих, оголошення, номера маршруток. Ця вправа також сприятиме розвитку прихованих можливостей вашої пам'яті.
5
Почніть вести особистий щоденник. Пишіть в нього ввечері, намагайтеся записати всі події, що відбулися за день, які згадайте. Чим більше дрібниць вам вдасться відновити в пам'яті, тим більше вона буде розвиватися. Крім подій, записуйте все, що бачили, що особливо запам'яталося. Через деякий час ви зможете порівняти записи, і побачити, що чим далі, тим більш об'ємними вони стають.
6
Займайтеся розвитком пам'яті постійно. Успіх будь-якого довгострокового справи полягає саме в його регулярності та вашому завзятості. Неможливо присвятити один вечір тренування пам'яті і значно її поліпшити. Це повинно стати вашим щоденним ритуалом, тільки тоді будуть помітні результати.