Як зварити компот з заморожених ягід. Як зварити компот з вишні і смородини.

Взимку, коли організм вже порядком знудьгувався по свіжим ягодам, відмінним рішенням може стати компот, приготований із заморожених плодів. Завдяки сучасній технології швидкої заморозки ягоди, припасені з літа, зберігають максимум своїх вітамінів. Щоб ці вітаміни краще збереглися і в компоті, зваріть його, дотримуючись таких правил.
Вам знадобиться
  • - заморожені ягоди, краще різних сортів - 0,5 кг;
  • - цукор - 0,5-1 стакан;
  • - вода - 2-2,5 л;
  • - цедра лимона або апельсина (за бажанням);
  • - каструля місткістю не менше 3 л.
Інструкція
1
Налийте в каструлю потрібну кількість води, додайте цукор і доведіть до кипіння. Переконайтеся, що цукор повністю розчинився, якщо ні, то перешкодьте воду ложкою або ополоником. Бажано не використовувати для приготування компоту каструлі з алюмінію. Кислоти, що містяться у великій кількості в ягодах, вступають в реакцію з алюмінієм, і в компот можуть перейти його сполуки. До того ж зварений в такій каструлі компот втрачає величезну частку мінеральних речовин і вітаміну С.
2
Візьміть будь заморожені ягоди: полуницю, вишню, чорну смородину ожину та ін. В зазначеному вище кількості. Для приготування компоту плоди не потрібно попередньо розморожувати, так вони втратять багато соку. Тому покладіть всю ягідну суміш в замороженому вигляді в киплячу воду. Якщо вам до смаку цитрусовий аромат, додайте в компот трохи свеженатертий цедри лимона або апельсина.
3
Дочекайтеся, коли вода знову закипить. Зменшіть вогонь і варіть компот не більше 5 хвилин. Вимкніть вогонь, закрийте каструлю кришкою і відставте її на край плити. Нехай компот настоїться ще півгодини. Так він отримає максимум ароматних речовин і вітамінів з ягід. Тепер компот можна проціджувати розливати у посуд і остуджувати. За бажанням ягоди годі й відціджувати через друшляк. Подавати ягідний компот на стіл покладається у високому графині.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2xtg7jk7JrE
Зверніть увагу
Ніколи не використовуйте для приготування компотів оцинковану посуд.
Корисна порада
Якщо з якихось причин ягоди для компоту були розморожені, а сік залишився в посуді, де вони розморожувалися, додайте його в компот перед закінченням варіння.