Як збільшити швидкість роботи флешки. C флешки не можу видалити фільм = ми що.

Бажання збільшити швидкість роботи знімних USB-носіїв природно для будь користувача, що часто використовує ці пристрої. Існує кілька рекомендацій, що дозволяють вирішити поставлене завдання.
Інструкція
1
Здійсніть перезавантаження системи комп'ютера і скористайтеся потрібної функціональною клавішею для входу в режим BIOS Setup. Авторизуйтесь виконання операції, ввівши значення адміністраторського пароля у відповідне поле вікна запиту системи і перейдіть на вкладку Advanced.
2
Вкажіть пункт USB Configuration і знайдіть рядок зі значенням USB 2.0 Controller Mode. Скористайтеся функціональною клавішею Enter і змініть значення опції HiSpeed на 480 Мбс за допомогою клавіш зі стрілками.
3
Поверніться в головне вікно інструменту BIOS Setup Utility за допомогою функціональної клавіші Esc і збережіть зроблені зміни натисканням клавіші F10. Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і авторизуйтесь застосування змін, натиснувши клавішу Enter. Дочекайтеся завершення перезавантаження комп'ютера.
4
Переконайтеся в тому, що на комп'ютері встановлено останній пакет виправлень для OC Windows 7, доступний на офіційному сайті корпорації Microsoft, і викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» для внесення необхідних змін до записів системного реєстру. Перейдіть в діалог «Виконати» і внесіть значення regedit у рядок «Відкрити».
5
Підтвердіть запуск утиліти «Редактор реєстру», натиснувши кнопку OK, і розкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetControlusbstor. Створена в ній новий підрозділ з ім'ям VVVVPPPP і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Створити» і виберіть опцію «Параметр DWORD».
6
Присвойте створеному ключу ім'я MaximumTransferLength і розкрийте його подвійним кліком миші. Введіть значення 2097120 у відповідне поле відкрився віконця «Зміна параметра DWORD» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK. Збережіть зроблені зміни і перезавантажте систему комп'ютера для застосування збережених змін.