Як зробити камеру відеоспостереження.

Готовий комплект для відеоспостереження , що складається з камери в корпусі та спеціального монітора, досить дорогий. Мініатюрна плата «напівфабрикат» допоможе зібрати камеру самому, а в якості монітора використовувати звичайний побутовий телевізор.
Інструкція
1
Плати для самостійного виготовлення камер відеоспостереження продаються в тих же магазинах, що і готові камери, призначені для цієї мети. Вони відрізняються один від одного наявністю підсвічування і мікрофона, видом зображення (кольорове або чорно-біле), а також роздільною здатністю. Купіть таку плату, параметри якої вас влаштують.
2
Як корпус для саморобної камери використовуйте невелику коробку з пластмаси. У ній зробіть отвір по діаметру об'єктива, а також чотири кріпильних отвори, співпадаючі по розташуванню і діаметру з аналогічними отворами плати. Останню закріпіть за допомогою чотирьох гвинтів з гайками та шайбами, а щоб вона не зламалася від прижимающих зусиль, використовуйте втулки підходящої довжини, зроблені з пластмасового корпусу від авторучки. При наявності мікрофона і світлодіодів отвори потрібні і для них.
3
У тій же коробці розмістіть клеммник з трьома або чотирма контактами (залежно від наявності у плати мікрофона). З інструкції до плати дізнайтеся відповідність квітів проводів їх призначенням. Підключіть їх до клемника з одного боку.
4
Просвердлите в коробці отвір для вводу кабелів. Для підведення живлення використовуйте двухпроводной шнур з різнокольоровими провідниками, щоб не переплутати полярність. Мінусовій провід підключіть до загального проводу плати, плюсової - до призначеному для подачі живлення. Для сигналів зображення і звуку (при наявності мікрофона) використовуйте екрановані кабелі. Їх обплетення підключіть до загального проводу, а центральні жили - до відповідних проводам плати.
5
Силовий шнур підключіть, дотримуючись полярності, до постійного блоку живлення на 12 В, а екрановані кабелі - до штекерів типу RCA. Підключіть їх до гнізд телевізора, призначеним для подачі відео- та аудіосигнали. Лише після цього включіть в мережу блок живлення і телевізор. На останньому виберіть той відеовхід, до якого підключена саморобна камера. Перевірте її працездатність.