Як написати публічний доповідь.

Публічний доповідь - це спосіб інформування громадськості про те, що було зроблено за минулий період, які цілі досягнуті, які плани намічені на наступний період. Можна сказати, що публічна доповідь те саме що звітом, але, як правило, складений в більш вільній формі.
Інструкція
1
Припустимо, задача написати публічний доповідь (і виступити з ним же) поставлена перед керівником освітнього закладу. Перш за все, на самому початку ви повинні чітко вказати необхідні відомості про установу: його точну назву, юридичну адресу, кількість учнів дітей. Бажано також привести статистичні дані: скільки дітей навчається в молодших класах, скільки, відповідно, в середніх, скільки в старших.
2
Потім з максимальною точністю обрисуйте, в яких умовах здійснюється освітній процес. Тобто чи є в установі все необхідне для повноцінного навчання, чи ведеться позакласна робота, повний чи комплект вчителів, яка їхня кваліфікація. Якщо серед педагогів є особи, нагороджені почесними грамотами, що носять звання «Заслужений вчитель Російської Федерації», лауреати премій, або державних нагород, це також слід вказати.
3
Не обходить «гострі кути» якщо, наприклад, школа розташована далеко від місць проживання частини учнів, і є проблеми з їх доставкою шкільним автобусом, або траплялися конфлікти між учнями і педагогами, або серед учнів є так звані «важкі» підлітки, регулярно порушують дисципліну.
4
Також докладно розкажіть про результати, досягнуті в ході здійсненого навчального процесу. Наприклад, скільки школярів брало участь в олімпіадах всіх рівнів, які місця займали, наскільки відсотків можна оцінити успішність дітей. Особливу увагу приділіть результатами випускних іспитів та вступу колишніх школярів до вузів, тим більше, якщо в переліку цих вузів є найбільш відомі, престижні.
5
У висновку вкажіть, які перспективи розвитку освітньої установи видаються найбільш вірогідними, а також подякуйте тих, хто надає йому допомогу (місцеву адміністрацію, керівників організацій-спонсорів, батьківський актив).